Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu dik kapaklı kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Dik Kapaklı Kılıflar

    
HTC One V Dik Kapaklı Beyaz Deri Kılıf
18,20 TL+ KDV
8,39 TL+ KDV
HTC One Dik Kapaklı Beyaz Deri Kılıf
18,20 TL+ KDV
8,39 TL+ KDV
LG Optimus L3 Beyaz Kapaklı Deri Kılıf
19,50 TL+ KDV
8,39 TL+ KDV
Sony Xperia Go Beyaz Kapaklı Deri Kılıf
18,20 TL+ KDV
8,39 TL+ KDV
Sony Xperia Go Siyah Kapaklı Deri Kılıf
18,20 TL+ KDV
8,39 TL+ KDV
Nokia Asha 305 Beyaz Kapaklı Deri Kılıf
18,20 TL+ KDV
8,39 TL+ KDV
Nokia E71 Pembe Kapaklı Deri Kılıf
18,20 TL+ KDV
8,39 TL+ KDV
Nokia Lumia 920 Kapaklı Beyaz Deri Kılıf
19,50 TL+ KDV
8,39 TL+ KDV
Mobil telefon modellerinizde kullanabileceğiniz dik kapaklı kılıflar kategorimiz içinde geni ürün yelpazesi ile yer alıyor. Mobil telefon kullanımı günümüzde her yaş için kullanımda olan ve kullanış rahatlığına sahip olan tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Telefon kullanımında güvenliğinin sağlanması ekranın kırılmamsı, toz ve çizilmelere karşı korunması için kılıf kullanımına yer veriyoruz. Kılıflar hem telefonunuzu kişileştirmenizi sağlarken hem de korunmasına destek olur. Sitemizde yer alan dik kapaklı kılıflar kullanım rahtlığı açısından tercih edilirken aynı zamanda telefonunuzun da güvenliğini sağlar. Farklı birçok renk ve desen seçeneğinin yer aldığı kategorimizde telefon marka ve modellinize uyum sağlayacak olan kılıfı bulabilirsiniz.

Dik kapaklı kılıf kullanımınız sırasında telefonunuz rahatlıkla şarj edebilir, kamera, ses kontrol tuşlarını kullanabilir ve kulaklığınızı da telefonunuza bağlayabilirsiniz. Telefon markanız ile uyumlu olan model seçiminizi yaparak sitemizden anında sipariş verebilirsiniz. Telefonunuz ile uyumlu olan model seçiminizde renk olarak da dilediğiniz seçimi yapmanız mümkün. Vermiş olduğunuz siparişler stoklarımızdan aynı gün kargoya teslim edilir.

MobilCadde olarak sitemizden yapacağınız alışverişlerde iade ve değişimlerde ücretsiz olarak işlemi gerçekleştiriyoruz. Satın aldığınız ürünlerin toplam tutarı 20 TL ve üstü olduğu durumlarda ise ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz. Alışverişlerinizde kredi arktı ile ödemenizi gerçekleştirmenin yanı sıra kapıda ödeme imkânında da faydalanabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz orijinal olup, kutusu ile tarafınıza teslim edilir. Yüzlerce ürün seçimine yer veren sitemizde en pahalı marka seçiminden en uygun fiyatlı olan markaya kadar geniş bir yelpazeye yer veriyoruz. Sizin için uygun olan seçimleri yaparak istediğiniz fiyat aralığında ihtiyacınız olan ürün ya da ürünlere sahip olabilirsiniz.