Telefonunuz

Sony
Xperia XA Ultra
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sony Xperia XA Ultra aksesuarları

Kılıflar

    

Sony Xperia XA Ultra uyumlu tüm ürünler

Son Yorumlar

Sony Xperia XA Ultra Deri Desenli Süper İnce Şeffaf Beyaz Silikon Kılıf
XA Ultra ağır ve büyük bir telefon. O yüzden Ultra İnce Kılıflardan yana tercihinizi kullanın ki telefon olabilecek minimum ağırlığa ve büyüklüğe sahip olsun. Şeffaf silikon kılıfların en büyük problemi zaman içerisinde sararması bu şekilde 2 kılıf heba ettim. Telefonumun rengi beyaz. O yüzden bu üründen başka seçeneğim kalmadı. Hem şeffaf hem de beyaz olarak geçiyor rengi. Zaman içerisinde sararma olacak mı ilerde göreceğiz. Malzemesi güzel. Deri desenli olduğu için çok şık duruyor telefonda. Güç, ses açma kısma ve deklanşör tuşlarının olduğu kısımların üzerlerine o tuşun olduğunu belirtmek için baskı yapılmış bu da iyi. Fiyatına göre güzel bir ürün. 1 puan niye kırdım derseniz hoparlörün olduğu bölge simetrik kesilmemiş.
Eiroo Clear Sony Xperia XA Ultra Şeffaf Silikon Kılıf
Casestreet rubber şeffaf kılıf ve dafoni aircraft ultra ince şeffaf silikon kılıftan sonra bu kılıf çok iyi geldi. Rubber kılıfta deklanşör tuşu tekliyordu. Dafoni aircraft çok güzel ince ve hafif fakat tuş yerleri kapalı olduğu için tuşlara basıp basmadığınızı pek anlayamıyorsunuz fakat bu kılıf bunların hepsinin önüne geçmiş. Tuşlar açıkta olduğu için telefonun kendi tuşlarını kullanmanıza imkan sağlıyor. Sert bir malzemeden üretilmiş. Tek kötü yanı kalınlığı değilde belki ağırlığı olabilir. 33 gram bir silikon kılıf için biraz ağır bence. Dafoni aircraft 16 gramdı mesela. Zamanla alışmanız gerekiyor. Ultra ince bir kılıf olmadığı için bu ağırlık normal diye düşünüyorum.
Sony Xperia XA Ultra Tam Kenar Koruma Şeffaf Rubber Kılıf
Üründe bir sorun var deklanşör tuşu ile fotoğraf çekemiyorsunuz. Kamera açılıyor ama tekrar basınca fotoğraf çekmiyor bunun sebebi telefon halen tuşa basılı zannediyor. Tabi bu problem tüm Sony telefon modellerinde var malesef. Bu benim ikinci kılıfım Dafoni Aircraftla beraber ve bu kılıfın daha derli toplu, düzgün simetrik ve parmak izi bırakmayan bir yapıda olduğunu söyleyebilirim. Tabi ki sırf deklanşör tuşu problemli diye bu kılıfa kötü demek yanlış olur. Özellikle tuşların kullanımı en rahat kılıf bu diyebilirim çünkü silikon kılıflarda tuşa basıp basmadığınızı pek anlayamıyorsunuz. Kılıf takılıyken kulaklık, şarj girişi sorunsuz çalışıyor. En ince ve hafif kılıf olmasada yinede onlardan aşağı kalır yanı yok. Yukarıdaki yazdığım problemi çözmek için yapmanız gereken şey kameranın ayarlarından deklanşör görevini ses açma kısma tuşlarına verirseniz sıkıntı kalmıyor.