Telefonunuz

Telefonunuza uygun tüm ürünleri görmek için tıklayın

Nokia 3 Kılıfları

    
Nokia 3 Atatürk İmza Siyah Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV

Son Yorumlar

Universal XL Spor Kol Bandı Siyah
Biraz geç yorum yaptım ama hala kullanıyorum Ne kadar mı geç Yaklaşık 4 yıl

Nokia, çok uzun zamandır elektronik piyasasında olan çok tanınmış ve güvenilir bir markadır. Kısa zamanda akıllı telefon piyasasında da hakimiyetini kurmuş ve yerini sağlamlaştırmaktadır. Firmanın akıllı telefon modelleri ve kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. Tüketiciler tarafından beğenilen modelleri ile hızla üretime devam etmekte ve kendini geliştirmektedir. Ne yazık ki tüm akıllı telefonlar gibi bu telefonlar da darbe, kırılma ve çizik gibi risklere her an açıktırlar. Bu nedenle onları Nokia 3 kılıf benzeri kılıflar ile beraber kullanmak gerekir. MobilCadde.com adresinden ulaşabileceğiniz pek çok kılıf alternatifi arasından zevkinize uygun bir kılıfı sipariş edebilir, böylece hem telefonunuzu koruyabilir hem de ona yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

MobilCadde cep telefonu aksesuarları satışı yapan, bilinen ve tercih edilen bir markadır. Sitemizde farklı zevklere hitap edecek çok sayıda kılıf ve kapak çeşidi mevcuttur. Çok renkli ve desenli kılıflar bulabileceğiniz gibi farklı tasarımlara ve daha sade modellere de sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. 

Nokia 3 kılıfları yalnızca cep telefonunuzu korumakla kalmaz aynı zamanda telefonunuzun sizin kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtmasını sağlarlar. Sitemizden tarzınıza en uygun ürünü seçerek sepetinize eklemeniz ve istediğiniz ödeme yöntemi ile ödemenizi yapmanız siparişin tamamlanması için yeterlidir. Ödemenizi dilerseniz kredi kartı ile sitemiz üzerinden dilerseniz de kapıda ödeme yöntemi ile yapabilirsiniz. 

MobilCadde’nin yetenekli elemanları kısa sürede ürünlerinizi hazırlayarak size ulaşmasını sağlamak üzere kargoya verirler. Saat 16.00’ya kadar bize ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. Ürününüzü 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.