Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu uyku modlu kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Uyku Modlu Kılıflar

    
Akıllı cep telefon kullanımı günümüzde oldukça fazladır. Gerek tasarımları gerek işlevleri ve özellikleri ile dikkatleri her daim üzerinde toplayan akıllı cep telefonları farklı birçok marka ve model ile piyasada yer alıyor. Akıllı cep telefonunuz korurken aynı zamanda ona estetik bir görüntü kazandırmanız da uyku modlu kılıflar ile mümkün. Şeffaf kapak tasarıma sahip olan modellerden pencereli olan tasarımlara kadar oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan uyku modlu kılıf ürünlerimiz içinden beğeninize hitap eden seçimi yapabilirsiniz.

Sadece kendiniz için değil aynı zamanda sevdikleriniz içinde mükemmel bir hediye seçeneği de olur. Onlarında zevklerine uygun olan seçimi yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı teslimat özelliğimiz ile siparişleriniz her ürün için aynı gün kargoya teslim olarak sunuluyor. Apple, LG, Samsung, Sony, Nokia, HTC, Huawei, Blackberry, Asus, Vestel, Casper, Xiaomi, General Mobile, Lenovo ve daha birçok markaya ve modelle ait olan uyku modlu kılıfları sitemizde görebilirsiniz.

Renk ve desen olarak da geniş bir skalaya sahip olan modeller ayrıca hem beyler hem de bayanlar için farklı tasarım özellikleri ile de dikkat çekiyor. Mobil Cadde olarak satılan tüm ürünlerde müşterilerimize değişim ve iade garantisini de sunuyor. Ürünler orginal ve kutusunda sizlere teslim edilir. Sipariş toplamınızın 20 TL ve üstü olması durumunda ise kargo ücretini biz ödüyoruz. Satın lamada ödemenizi kredi kartına tek çekim ya da taksit avantajı ile gerçekleştirmenin yanı sıra dilerseniz teslimat sırasında kapıda da ödemenizi yapabilirsiniz.