Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu flash belleği çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Flash Bellekler

    
Flash bellekler, depolama ve kişisel bilgisayar (PC) ile dijital cihazlar arasında veri aktarımı için kullanılan portatif bir bellek çipidir. Flash bellek, taşınabilir hafızalardır ve orta vadeli depolamanın en önemli formlarından biridir ve de birçok elektronik veri depolama uygulaması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Flash belleğin birçok özelliği vardır. EEPROMdan çok daha ekonomiktirler ve statik RAM (SRAM) gibi depolama için pil gerektirmez. Uçucu değildir, çok hızlı erişim süresine sahiptir ve bir sabit disk sürücüsüne kıyasla kinetik şoka karşı daha yüksek bir dirence sahiptir. Flash bellek son derece dayanıklıdır ve yoğun basınca veya aşırı sıcaklıklara karşı dayanabilir. Dijital kameralar, cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar, PDAlar (kişisel dijital asistan), dijital ses çalarlar ve sabit sürücüler (SSDler) gibi geniş bir uygulama dizisi için kullanılabilir.

Veri aktarımı için kullanılan standart flash bellekler haricinde daha gelişmiş özellikli flash bellek çeşitlerini de kategorimizde bulabilirsiniz. Örneğin, PhotoFast MemoriesCable GEN3 64GB Lightning / USB 3.0 Siyah Şarj Kablolu i-FlashDrive modeli ile hem cihazınızı şarj edebilir hem de dosya ve fotoğraflarınızı yedekleyebilirsiniz. Ayrıca iFlashDrive One uygulaması üzerinden müzik dinleyerek cihazınızda daha geniş alana sahip olabilirsiniz, AirPlay ile videolarınızı TV ekranında izleyebilirsiniz. Sosyal medya erişim desteği de bulunan ürün aynı zamanda yedekleme için mükemmel bir pratiklik sağlamaktadır.

Oldukça geniş model ve kapasite çeşitliliği olan flash bellekler çeşitlerimizden telefonunuz için önerilen orijinal seçeneği daha kısa sürede görmek için "telefona özel filtrele" ikonunu kullanabilirsiniz. 8GB-64GB ve üzeri depolama özelliği olan ürünlerimizden beğendiğinize sahip olmak için mobilcadde.comdan sepetinize eklemeniz yeterlidir. Kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo ile temin edebileceğiniz ürünlerimiz mobilcadde.com garantörlüğündedir.