Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu hafıza kartı çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Ultra Micro SD Hafıza Kartları

    
Mikro SD kart, daha fazla depolama alanı eklemek için mikro SD kart yuvalı bir Android telefona ekleyebileceğiniz küçük bir cihazdır. Bazı uygulamalar ve özellikler bir mikro SD kart gerektirebilir. Ultra Micro SD hafıza kartları ile telefonunuzdaki alanı kolaylıkla artırabilir veya telefonunuzda kolaylıkla yer açabilirsiniz. Size sadece bu anları yaratmak ve kaydetmek kalır.

Gelişmiş mobil cihazlar, ileri fotoğraf ve video özelliklerine sahiptir, bu sayede dilediğiniz kadar görüntü ve ses kaydı ile anlarınızı sabitleyebilirsiniz. Ürün çeşitliliğimiz arasında yer alan SanDisk Ultra Micro SD hafıza kartları; Ultra micro SDHC ve micro SDXC kayıtlarınızı el altında tutmanıza, saklamanıza ve taşımanıza imkan verir. 128GB depolama alanına kadar farklı kapasitelere sahip mikro SD UHS-I kartları kısıtlı endişenizi ortadan kaldırır. Bu hafıza kartı ile yüksek kaliteli FUL HD video kaydı çekebilirsiniz. Google Play mağazasında bulunan "SanDisk Memory Zone" uygulaması, tüm verilerinizi telefonunuzun hafızasından tek bir yerde kolayca görüntülemenizi, erişmenizi ve yedeklemenizi sağlar. Ultra microSD UHS-I kartlar su ve UV ışınlarını geçirmez, ısıya ve darbelere dayanıklıdır.

Ultra mikro SD UHS-I kartları, yüksek donanımlı Android akıllı telefonlar ve tabletler için ideal kullanıma sahiptir. Kartların depolama alanının tükeneceğinden kaygılanmadan daha fazla fotoğraf ve video çekebilirsiniz. Ayrıca başka bir alana aktarma zorunluluğunu ortadan kaldırarak, tüm dijital dosyalarınızı cihazınızda tutma özgürlüğü sunar. SD adaptörü ile istediğiniz zaman içeriklerinizi dijital kameralar ve bilgisayarlar gibi diğer SD uyumlu cihazlara taşıyabilirsiniz.

Telefonunuz ya da tabletinizden daha fazla verim elde etmek için büyük kolaylık sağlayan mikro SD kartlardan ihtiyacınıza göre 4 GB, 8GB, 16 GB, 32 GB ya da 64 GB boyutlarından birini seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü MobilCadde.comdan hemen sepetinize ekleyerek, kredi kartına taksit, kapıda ödeme, ücretsiz kargo seçenekleri ile kolaylıkla adresinizde teslim alabilirsiniz.