Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu stylus kalem çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Tükenmez Kalemli Stylus Kalemler

    
Teknik olarak, bir Stylus kalem, dokunmatik ekranlı tabletler veya telefonlar için kullanılan kalem şeklinde bir alettir. Bir kâğıda yazma şeklinize benzer şekilde bir ekranda yazmak veya çizmek için kullanılır. Bir kalemin aksine, kalemlerin amacı ve işlevselliğine bağlı olarak plastik veya keçe ucu vardır. Başlangıçta, kalem yaygın olarak kullanılabilen bir aksesuar değildi, fakat mobil cihazlarda dokunmatik ekranların popülaritesi arttıkça, birçok kişi parmak yerine bir kalemi kullanmak istiyor. Tercih sebebi değişir, ancak genellikle daha doğru gezinme veya parmak yağlarını cihaz ekranından uzak tutmak içindir.

Stylus kalem, not alma veya oyun oynamasına bakmadan cihazınızda hızlı ve kolay bir şekilde gezinmenize yardımcı olur. Stylus kalemlerin tek özelliği bu ise de yeni ve modern buluş; tükenmez kalemli stylus kaleml iki ayrı fonksiyonu bir arada sunar. Bir tarafı tükenmez kalem, diğer tarafı Stylus dokunmatik ekran kalemi olan tasarım, işlevselliği ile dikkat çekiyor. Stylus kaleminiz sayesinde dokunmatik ekranlı akıllı telefonunuzun tüm menülerine kolayca erişebilirsiniz. Cihazınızın ekranını çizilmelere ve parmak izlerine ve hijyenik risklere karşı korursunuz. Diğer taraftan gerçek yazı yazan bir kaleme ihtiyacınız olduğunda Stylus kaleminizin diğer ucundaki tükenmez kalem hali hazırda bekliyor olacaktır. Tükenmez kalemli
Stylus kalemler ayrıca şık ve zarif tasarımı ile imajınıza katkıda bulunacaktır.
Kategorimizde yer alan yüksek kaliteli ve fonksiyonel özellikli Stylus kalemler hem kendiniz için hem de yakınlarınız için seçebileceğiniz şık bir hediye alternatifi olabilir. Beğeninize sunduğumuz Stylus kalem çeşitlerinden seçtiğiniz modeli, kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz hızlı kargo seçenekleri ile MobilCadde.comdan sepetinize ekleyebilir, kolay ve ekonomik alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.