Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu temizlik ürünü çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Temizlik Ürünleri

    
Araştırmalar, tabletlerin, akıllı telefonların ve klavyelerin, bir ofisin tuvaletinden daha fazla bakteri bulundurduğunu ortaya çıkardı. Cihazlarınızı temizlik ürünleri ile uzun bir süredir temizlemediyseniz, cihazınızın yüzeyine yayılmış gizli nesneleri, mikro organizmaları görmek istemezsiniz. Neyse ki, akıllı telefonunuzu, tabletinizi veya bilgisayarınızı temiz tutmanız için bazı kolay ve güvenilir yöntemler bulunmaktadır.

Genel kural olarak elektronik ve dijital cihazlar, telefon temizlik ürünleri ile temizlenmelidir. Apple, ekrana zarar verebileceği için iPad veya iPhonelarda alkol bazlı temizleyiciler kullanılmamasına tavsiyede bulunur. Diğer pek çok marka içinde benzer uyarılar mevcuttur. Ekranda kalıcı izler bırakmayacak, çizmeyecek veya aşındırıcı olmayan bir malzeme kullanılmalıdır. Telefon ya da tabletlerin dokunmatik ekranlarında kırılgan yüzeylerinde kesinlikle aşındırabilecek agresif bir deterjan kullanılmamalıdır. Tabii ki özel olarak tasarlanmış telefon temizleme ürünleri kullanarak dezenfekte edilmelidir.

Elektronik cihazlar için temizlik ürünleri kategorimizde özel seçim ürünlerimizden Philips Antibakteriyel Ekran Temizleyici ile telefon, tablet, bilgisayar gibi teknolojik eşyalarınızı kolaylıkla ve güvenle temizleyebilirsiniz. 50 ml ekran temizleyici sprey ve 1 adet fikrofiber bez ile birlikte sunulan Philips ekran temizleyici spreyi, temizlemeyi istediğiniz bölgeye püskürtüp, silmeniz yeterlidir. Yine bir diğer temizlik ürünü; Pratigo Tablet ve Telefon Ekran Temizleme Spreyi 2in1 Kit, özel dizaynı ile dikkat çekiyor. Şişenin altına yerleştirilmiş olan microfiber temizleme silgisi pratik bir kullanım sağlıyor. Ayrıca, Pratigo Klavye ve Ekran Temizleme Kiti küçük ve pratik oluşu ile ilginizi çekebilir.

Her ev ve ofis elektronikleri için de kullanabileceğiniz antibakteriyel temizlik için kategorimizden seçtiğiniz ürünleri, MobilCadde.comdan sepetinize ekleyerek kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo seçenekleri ile adresinizde teslim alabilirsiniz.