Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu tutucu çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Araç Telefon Tutucuları

    
Bir araçla hareket halindeyken GPS, acil durum çağrısı vb. durumlar için telefonunuzun olması iyi bir fikirdir. Buna rağmen, araç kullanırken telefonunuzu elinize almaya değmez, sizi ve başkalarını arabada yüksek risk altına sokar. Bu nedenle telefonunuzu kullanma zorluğunu stabil hale getirebilecek araç telefon tutucuları kullanmak gerçek bir ihtiyaçtır. Sık seyahat ediyorsanız, aracınızı sürerken telefonunuz ile konuşmanız zor iken aracınıza sabitlediğiniz bir tutucu ile ve Bluetooth özelliği ile elinize bile almadan rahat rahat konuşabilir ve güvenliğinizi tehlikeye atmamış olursunuz.

Telefon tutucular, aracınızın camına, kumanda paneline, aynanıza, havalandırma penceresine veya torpido üstüne kolayca monte edilebilir ve hemen her tür telefonlar ile uyumlu modellerimiz mevcuttur. Çoğu telefon tutucu tipi, ayarlanabilir başlıklardan oluşmaktadır. iPhone, Samsung, Sony ve diğer modeller için telefona özel filtre bölümünden araç telefon tutucuları uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz.

Şık, basit ve iyi hazırlanmış araç telefon tutucuları montajı uygulanabilir ve kolay
seçeneklerdir. Tabanına oturan tekrar kullanılabilir bir jel pedle gösterge tablonuz, cam veya torpido üst kısmına yapışır. Sadece üzerine bastırıp soymanız yeterlidir.
Telefonunuzu dik veya yatay modda kullanabileceğiniz veya 360° dönebilen modeller, benzersiz kendinden yapışkanlı bir teknoloji kullanmaktadır, bu nedenle, herhangi bir iz veya kalıntı bırakmak için endişelenmeniz gerekmez. Ayrıca ürünlerimiz arasında yer alan kablosuz şarjlı araç telefon tutucuları yolculuklarınızda güvenli bir şekilde cihazınızı şarj edebilmenizi aynı zamanda telefonunuz için stand görevi de gören tutucu özelliği sayesinde telefonunuzun fonksiyonlarını da rahatlıkla kullanmanıza izin verir. Birçok ürünümüz sadece yolculuklarda değil; evde, işte, ofiste masanızda kullanmak için de idealdir.

Zengin araç tutucu modelleri arasından beğendiğiniz ürüne şimdi kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo seçenekleri ile hemen sahip olabilirsiniz. Ekonomik, kolay ve keyifli alışveriş için mobilcadde.comdan şimdi sepetinize ekleyin!