Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu telefon tripodu çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Telefon Tripodları

    
Fotoğraf ya da video çekimlerinizi 3G görüşmelerinizi sabit şekilde yapmanıza imkan tanır. Telefon tripodu ile cep telefonlarınıza büyük kolaylıklar geliyor. Bütün cep telefon modelleriyle uyum sağlar. 3 ayaklı metal tripod sistemli ve zarif bir görünüme sahiptir. Ürünün en önemli özelliği ise dilediğiniz yerde kullanmanıza olanak tanımasıdır. Ayak kısımları ve bağlantı yerleri metaldir. Üst cihaz yerleştirme bölümü ise kalın plastiktir. 3G görüşmelerinize büyük kolaylık sağlar.
Fotoğraflarınızı daha net ve yakından çekebilirsiniz. Akıllı telefonların hepsiyle uyum sağlar. Seyahatlerinizde yanınızda kolay şekilde taşırsınız. Yüksek teknolojiye sahip cep telefonu tripodları sizlere büyük kolaylıklar sağlayacak. Tüm markaların modellerine uyum sağladığı gibi sizlere büyük kolaylıklar da sunacak. Yakın çekimlerinize netlik ve görüntüsü kalitesi geleceği gibi çekimlerinizi istediğiniz yerde yapacaksınız.

Yüksek teknolojiye sahip ve orijinal tasarımlı tüm modellere sitemiz üzerinden kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Alışveriş yapmak için beğendiğiniz ürünün detaylı özelliklerini sitemizden inceleyin ve istediğiniz ürünü sepete ekleyerek alışverişin keyfine devam edin. 7 gün içinde isterseniz ürünü iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Aldığınız ürün 20TL ve üzerindeyse kargo masrafını sitemiz öder.
Alışverişlerinizi 16,00‹ya kadar yaptığınız zaman ürünleriniz o gün içinde kargoya teslim edilir ve istediğiniz adrese ulaştırılır. Fırsat ürünleri bölümünü takip ederek dilediğiniz ürünü sitemizden indirimli fiyatlarıyla alabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü inceleyeceğiniz gibi müşteri yorumlarını ziyaret ederek, ürünü alanların yorumlarını da okuyabilirsiniz.

Kafanıza herhangi bir sorun takıldığındaysa sitemizde bulunan yardım bölümü kategorisinden sorunuzla ilgili başlığı bulabilirsiniz. Modern tasarımlı ve kaliteli ürünlerin hepsi marka kalitesinde olup, orijinaldir. Mobil dünyasının en yeni ve gelişmiş teknolojisini sitemizden takip ederek, istediğiniz ürünün tüm yeni modellerine geniş ürün yelpazemizden ulaşabilirsiniz.