Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu telefon süsü çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Telefon Süsleri

    
Taşlı Anahtar Telefon Küpesi
44,20 TL+ KDV
31,06 TL+ KDV
Taşlı Beyaz Paris Telefon Küpesi
44,20 TL+ KDV
31,06 TL+ KDV
Taşlı Silver Tavşan Telefon Küpesi
44,20 TL+ KDV
31,06 TL+ KDV
Eiroo iPhone Turuncu Toz Önleyici Ayaklık
14,00 TL+ KDV
8,39 TL+ KDV
Zarif ve estetik görünümü veren süsler ile telefonlarınıza daha güzel bir görünüm yaratabilirsiniz. Telefon süsleri çok farklı desen ve renklerden olup, şık tasarımları ile telefonlarınıza görsel bir güzellik de katacak. Kaliteli materyallerden üretilmiş olup, 360 derece döner başlıkları sayesinde istediğiniz şekilde kullanırsınız. Kolay yapışır ve telefon dışında masa ya da diğer zeminlerde de kullanabilirsiniz.

Kalp pembe, mavi yüzük telefon tutucuları, kuğu yüzük telefon tutucuları, farklı renklerden oluşan taşlı telefon yüzük tutucuları, taşlı anahtar telefon küpelerinin hepsi özel tasarımlarıyla sitemizde bulunur. İlginç renk ve desenlerden oluşan telefon küpeleri ise zarif tasarımlarıyla telefonlarınızı daha şık gösterir. Telefon küpelerini telefonunuzun kulaklık girişine takarak telefonunuzu daha zarif hale getirebilirsiniz.

Beğendiğiniz modeli sepetinize ekleyin ve alışverişinize devam edin. Seçtiğiniz ürünü 7 gün içinde iade edebilir veya 7 gün içinde değiştirebilirsiniz. Ürün siparişinizi saat 16,00‹ya kadar yaparsanız o gün içinde ürününüz kargoya verilir. 20TL ve üzeri alışverişlerinizdeyse kargo ücreti sitemiz tarafından karşılanır.
Sitemiz üzerinden kampanyalar bölümüne girerek istediğiniz modeli ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz. Fırsat ürünü bölümünden ise seçtiğiniz ürüne yüzde seksen indirimle ulaşabilirsiniz. Ürünlerin detay kısmına bakarak ürünün resmini ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Müşteri yorumlarından ise ürünü alan kişilerin yorumlarını okur ve alacağınız ürünü kullananların görüşlerinden, ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Önemli markaların ürünleri sizler için sitemizde yer alıyor. Aldığınız ürünü kapıda nakit ödeyebileceğiniz gibi kredi kartına taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Mobilmoda bölümünden ise son yenilikleri takip ederek, yeni ürünler hakkında fikir alabilirsiniz. Mobil Aksesuar Uzmanı misyonumuz ile sizlere her zaman marka kalitesindeki ürünleri sunmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle güvenli e-ticaret alışverişinin merkezinde son teknolojiyi yakından takip edebilirsiniz.