Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu telefon lens çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Telefon Lensleri

    
Akıllı telefonlarınız ya da tabletleriniz ile kullanacağınız lensler ile kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. Telefon lensleri ile flash özelliği olmayan ön kameranıza da flash özelliği kazandırabilirsiniz. Yetersiz ışık durumlarında daha fazla ışığı size sağlarlar.

Fotoğraf çekeceğiniz alanı genişleteceğiniz gibi panoramik bir fotoğraf çekimi de yaparsınız. Geniş açılı lensler ile telefon kameranızın göremeyeceği alanları da fotoğraf içine dahil edebilirsiniz. Makro lens bölümü ise küçük objelerin çekimini net hale getirir. Metal kelepçe ve alüminyum lens gövdesi özelliklerine sahiptir. Macro lens küçük nesneleri netleştirir, balıkgözü lens ile de daha geniş açıları yakalarsınız. Kelepçe kısmını telefonunuza yerleştirdikten sonra sabitleyin ve lens gövdesini kelepçe bölümüne oturtun.

Macro lens ya da balıkgözü lenslerinden dilediğinizi lens gövdesine yerleştirebilirsiniz. Ayarlanabilir kamera lensleri ise klipsli olup telefon üzerine direk monte edilebilir. Çok uzak mesafelerden video ya da fotoğraf çekimini rahatça yapmanıza olanak tanır. Sitemiz üzerinden alışveriş yapmak için beğendiğiniz ürünü sepete ekleyin ve alışverişinize başlayın. 20TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretini sitemiz öder.

Siparişlerinizi dilerseniz kapıda nakit ödeyebilir ya da kredi kartı ödeme seçenekleri ile ödeyebilirsiniz. Fırsat ürünlerini takip ederek istediğiniz modele indirimli fiyatlardan sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Mobil teknolojisinin tüm yeni ürünleri sizler için tek bir adreste sitemizde yer alır. Kaliteli tasarımlar ve marka kalitesinde orijinal ürünlere sizler de sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünle ilgili müşteri yorumlarını okuyarak, alacağınız ürün hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Ürünlerle ilgili sor sorularınız varsa sor kısımlarındaki yorumlardan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm modeller teknolojinin adresinde geniş ürün yelpazesinde yer alan sitemizde bulunur.