Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu taraftar kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Taraftar Kılıfları

    
Cep telefonu aksesuarları, yalnızca telefonunuzu daha da kullanışlı hale getirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda kişiliğinizi yansıtmanıza ve değerli yatırımınızı korumanıza izin verir. Telefonunuzu kişiselleştirebileceğiniz taraftar kılıfları sempatizanı ve taraftarı olduğunuz spor kulübünü sizinle özdeşleştirecek en yakın arkadaşınız olacaktır.

Stil ve koruma sunan cep telefonu kılıfları, insanların değerli kişisel cihazlarını korumasına yardımcı olurken, aynı zamanda imaj ve yetenek de gösterir. Gönülden bağlı olduğunuz takımın renklerini, logosunu taşıyan taraftar kılıfları, telefonunuzu size özel kılacak en güzel ve popüler temalardan biridir.Galatasaray taraftar formaları, Trabzonspor taraftar formaları, Beşiktaş taraftar formaları ve daha birçok takım formaları ile tasarlanmış cep telefonu kılıfları özel isim baskılı olarak daha da özel kılınabilir.

Çoğu tasarım, bir telefonun portlarını ve tuşlarını erişilebilir tutarak, bir kişinin telefonun tüm fonksiyonlarından hoşnut edilmemesine izin vermez. Telefon kullanıcıları öncelikle oldukça fazla para yatırdıktan sonra, telefonunun zarar görmesine tahammül edemez. Cihazın anahtarları, köşeleri ve diğer nesneleri çizilmesine karşı koruyan bir kapağa, ekran koruyucusuna veya kılıfa ihtiyaç duyar. Buna ek olarak, koruyucular, telefon düşürüldüğünde şokun bir kısmını absorbe edecek şekilde tasarlanmalıdır. Nemden de bir miktar koruma içermelidir.
Cep telefonu aksesuarlarını seven biri iseniz taraftar kılıflarından farklı olarak da
tercih edebileceğiniz ilginç, değişik, marjinal telefon kılıfı modellerine de göz atabilirsiniz. Birbirinden güzel dizaynlara sahip modeller arasında genç bayanların beğenisini kazanacak"Selfie Yüzüklü Ekose Şeffaf Siyah Silikon Kılıf", "Eiroo Azure Cool Standlı Gözlük Silver Rubber Kılıf" ilginizi çekebilir. "Çiçekli Peluş Siyah Rubber Kılıf", "Taşlı Peluş Siyah Rubber Kılıf" veya"Aynalı Gold Silikon Kılıf"annenize, eşinize, sevgilinize alabileceğiniz bir hediye olabilir.

Telefon kılıfları çeşitliliğinde iddialı olduğumuz kategorilerimizden, zevkinize, kişiliğinize göre bir model bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo seçenekleri ile hemen sepetinize ekleyerek alışverişe başlayabilirsiniz.