Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu stylus kalem çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Stylus Kalemler

    
Samsung Galaxy Note 5 Orjinal Beyaz S Pen
169,00 TL+ KDV
130,00 TL+ KDV
Gümüş Stylus Kalem
13,00 TL+ KDV
Samsung Galaxy Note 5 Orjinal Gold S Pen
169,00 TL+ KDV
130,00 TL+ KDV
Samsung Galaxy Note 5 Orjinal Siyah S Pen
169,00 TL+ KDV
130,00 TL+ KDV
Mini Stylus Kalem Siyah
13,00 TL+ KDV
Siyah Stylus Kalem
13,00 TL+ KDV
Telefon ya da tebletinizin dokunmatik ekranını kullanırken zorlanıyorsanız stylus kalemler tam size göre. Özel çizimler, önemli notlar ya da kolay işlemlerde kullanabileceğiniz stylus kalemler, dokunmatik ekranınızın hassasiyetini korurken çizik ve darbelere karşı da koruma sağlıyor. Özellikle ipad stylus kalemleri ve Galaxy Tab stylus kalemleri sıklıkla kullanılırkenher tablet modeli için çeşitli stylus kalemler MobilCadde.com‹da alıcılarına sunuluyor. Bir ucu dolma kalem öteki ucu stylus kalem olan modeller, çok yönlü kullanmak isteyen tablet sahipleri için iyi bir seçim oluyor.

Stylus kalemler sayesinde sosyal medyada vakit geçirirken sayfalar arasında kolaylıkla geçiş yapabilir, iş için düzenlediğiniz belgeleriniz üzerinde çalışmalar yapabilir ya da sevdiklerinizle mesajlaşırken de kullanabilirsiniz. Rahatlığına ve pratikliğine alıştıktan sonra yanınızdan asla ayırmayacağınız dokunmatik özelliğe sahip bu ürünü yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceksiniz. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz ürünü, istediğiniz ödeme yöntemiyle satın almak.

İyi bir Stylus kaleme ihtiyaç duyuyorsanız tükenmez kalem ve stylus kalemin bir arada olduğu modelleri de seçebilir, yanınızda çift kalem taşıma derdinden kurtulabilirsiniz. Elago, Nillkin, Samsung, Belkin gibi büyük markaların stylus kalemlerini bulabileceğiniz MobilCadde.com‹da, beğendiğiniz ürünler üstün stok gücü sayesinde aynı gün evinize gönderiliyor.Tek yapmanız gereken beğendiğiniz ürünü, istediğiniz ödeme yöntemiyle satın almak.