Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu tablet çanta kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Tablet Çantaları

    
Tabletlerin kolay taşınabilmesine destek olan tablet çantaları farklı birçok model ile sitemizde bulunuyor.

Son derece şık ve oldukça kaliteli olan tablet çantaları farklı renk ve modelleri ile sitemizde sergileniyor. Günlük yaşantı içinde stiliniz ile uyum sağlayacak özelliklerde üretilmiş olan farklı model seçeneklerini kategori içinde görmeniz mümkün. SexandtheCity, Baseus British Universal, Cool Bell, Mono Loop gibi markalar ait olan ürünleri görebilirsiniz. Tablet çanta modelini seçerken model tabletiniz ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz önerilir. Birçok farklı modellin yer aldığı ürün yelpazesinde sadece tabletiniz değil aynı zamanda yanınızdaeşyalarınızı da taşımanıza yardımcı olan farklı bölmelerin yer aldığı tasarımlarda bulunuyor. Bunun yanı sıra askı aparatınında yer aldığı tasarımlar püskül detayı ile de dikkat çekici bir görüntü kazandırır.

Fermuarlı, çıt çıtlı ya da her ikisininde yer aldığı modeller içinde beğeninize hitap eden ve ihtiyacınızı karşılamaya yönelik olan ürün seçimini yaparak anıdan siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sitemizde aynı zamanda direk olarak markanızı seçerek uyumlu olan tablet çantaları da sergiletmeniz mümkün. Siparişiniz onaylamanızın akabinde stoklarımızdan ürün aynı gün kargoya teslim edilir. Hızlı teslimat ile en kısa sürede elinize geçecek olan ürün orijinal kutusunda sizlere sunulur. Sitemizden yaptığınız her ürün alımında değişim ya da iade işleminizde ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Sitemizden satın alacağınız ürün toplamınız 20 TL ve üstünde olduğu takdirde kargo ücretini biz ödüyoruz. Onlarca kategori, yüzlerce marka ve binlerce model seçiminin yer aldığı sitemizden yapacağınız alışverişlerde kredi kartının yanı sıra kapıda ödeme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.