Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu stres çarkı çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Stres Çarkları

    
Işıklı Stres Topları
32,50 TL+ KDV
Metal Limited Edition Lacivert Stres Çarkı
42,25 TL+ KDV
22,75 TL+ KDV
Pembe Stres Çarkı
12,71 TL+ KDV
Kırmızı Stres Çarkı
12,71 TL+ KDV
15,67 TL+ KDV
Lacivert Stres Çarkı
12,71 TL+ KDV
15,67 TL+ KDV
Siyah Stres Çarkı
15,51 TL+ KDV
Mavi Stres Çarkı
12,71 TL+ KDV
8,90 TL+ KDV
Yeşil Stres Çarkı
12,71 TL+ KDV
Beyaz Stres Çarkı
12,71 TL+ KDV
Tüm dünyayı etkisi altına alan stres çarkı Türkiye‹ de de oldukça beğenildi. Özellikle boş zamanlarda ya da her hangi bir şeyin olması için beklenilen sıkıntılı anlarda zaman geçirebilmek için oldukça ideal. Sitemizde farklı modellerinin de yer aldığı stres çarkları ışıklı olan versiyonu ile de yer alıyor. Sıkıntılı ya da boş zamanlarınızı değerlendirmek için ideal olan stres çarklarının farklı modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay olan ve kullandıkça daha çok verim elde edeceğiniz metal stres çarkları aynı zamanda farklı renk seçenekleri ile de sunuluyor. İster kendiniz için ister sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve son derece eğlenceli bir cihaz olma özelliğini yansıtıyor. Siyah, beyaz, mavi, pembe, sarı, gold, silver, lacivert, yeşil gibi ren seçimlerinden dilediğinizi satın alarak eğlenceye başlayabilirsiniz. Stres çarkını satın aldıktan sonra kolay montaj uygulaması ile montajını yaparak anıdan kullanmaya başlayabilirsiniz. Yağlanma ya da her hangi bir yenilenme özelliği taşımayan cihaz ergonomik olup her el yapısına uygundur. Dünyada Hand Spinner olarak adlandırılan stres çarkları yüksek kaliteli olan rulmandan kullanılarak üretildi.

Sitemizden ışıklı, ışıksız ya da alüminyum özelliğe sahip olan stres çarkları modellerinden arzu ettiğiniz renk ve modelli seçerek anıdan siparişiniz oluşturabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduğunuz gün stoktan ürünler kargoya teslim edilir ve hızlı teslimat ile size en kısa sürede teslim edilir. Siteden yapacağınız alışverişlerde kredi kartına taksit imkânından faydalanmanın yanı sıra teslimat sırasında kapıda da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Satılan ürünlerin her biri için değişim ya da iade hakkınızı da firmamız ücretsiz olarak gerçekleştiriyor.