Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu standlı kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Standlı Kılıflar

    
Telefonunuzu ya da tabletinizi bir stand üzerinde koyarak işlemlerinizi daha rahat yapabilirsiniz. Sürekli bir dizi izleyicisiyseniz ya da maçları cep telefonunuzla izlemeyi seviyorsanız da standlı kılıflar size kolaylık sğalayacaktır.

Standlı kılıfları dilediğiniz telefon modeline farklı çeşitlerde bulabilirsiniz. İster cüzdanlı ister pencereli isterseniz ultra koruma kılıflarda da standlı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Düz renkli, desenli birçok renk alternatifine sahip kılıflarla telefonunuzu renklendirebilirsiniz. Kaliteyi seviyorsanız birçok ünlü markanın standlı kılıflarına ulaşmanız artık çok kolay. Sezon renkleri ve modanın en taze duruşunu bu modeller ile keşfedebilirsiniz.

Telefonunuzu koruyan aynı zamanda da stand işlevi gören bu kılıf türleri birçok kullanıcının favori tercihi oluyor. Çeşitli desenlerde ve renklerde standllı kılıfı telefonunuza özel bulabileceğiniz gbi, cüzdanlı standlı veya pencereli standlı gibi başka birçok özelliği bir arada bulunduran kılıfları da seçebilirsiniz.

Galaxy Note 2, Xperia Z2, LG G2 standlı kılıfı ve daha nicesi için standlı kılıfla yüzlerce model ve renk seçenekleri ile MobilCadde.com‹da sizleri bekliyor. MobilCadde.com‹un ürün kalitesi ve üstün müşteri hizmetiyle tanışmak için geç kalmayın. Üstelik 20 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanından da yararlanabilirsiniz. En renkli kılıflarımızla tanışmak için sizi de sayfamıza bekliyoruz.