Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu masaüstü standı çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Masaüstü Standları

    
Guess Orijinal Beyaz Kablosuz Şarj Cihazı
123,50 TL+ KDV
81,25 TL+ KDV
Joyroom JR-A9/B Beyaz Kablosuz Şarj Cihazı
97,50 TL+ KDV
52,00 TL+ KDV
Joyroom JR-A9/B Siyah Kablosuz Şarj Cihazı
97,50 TL+ KDV
52,00 TL+ KDV
Joyroom JR-W10 Gold Kablosuz Şarj Cihazı
97,50 TL+ KDV
65,00 TL+ KDV
Joyroom JR-W10 Beyaz Kablosuz Şarj Cihazı
97,50 TL+ KDV
65,00 TL+ KDV
Joyroom JR-W10 Siyah Kablosuz Şarj Cihazı
97,50 TL+ KDV
65,00 TL+ KDV
Telefonunuz veya tabletiniz için Premium hissi veren masaüstü standı herhangi bir komedin, büro masası veya mutfak alanına mükemmel bir ektir. Taşınabilir tablet aksesuarları, telefon tutucuları, masaüstü tablet tutucuları, masaüstü standları docklar ve diğer kaidelerin her biri kolaylık, konfor ve ergonomi ile ilgilidir.

Geçmişte, vücut mekaniği olarak tanımlanan ağrısız çalışmak, bugün ergonomi terimi ile daha da genişlemiştir. Temel ergonomi kavramı, sağlıklı bir duruş noktasında akıllıca çalışmak, hareket etmek ve vücudunuzda rahatsızlık, sakatlanma ve yaralanma yaratmaktan kaçınmaktır. Aynı rahatsızlık verici pozisyonlarıbirkaç kez tekrarladıktan sonra, vücudunuz yanlış vücut duruşları sonucu çeşitli problemleri ortaya çıkarabilir.

Uzman kaynaklara göre, telefon ve tabletler sağlığınız için ergonomik olarak ideal veya güvenli olmaktan uzaktır. Cihazlarınızın işlemcisi, sabit disk sürücüsü ve hatta pilleri dahi direkt veya endirekt olarak zararlıdırlar. Tablet ve telefonlarınızı uzun süreli ideal sağlık durumunuzu dikkate alan bir şekilde kullanmayı öğrenmek önemlidir. Tüm ürünlerimiz, ne zaman ve nerede olursanız olun, cihazlarınızla çalışmanızdaki zorlukları ve tehlikeleri uzaklaştırmak üzere tasarlanmıştır. Kullanışlı olmayan, onlara uyum sağlamanızı zorlayan ürünler seçeneklerimizde yer almaz. Apple, Samsung, LG, Sony, HTC, Nokia, Huawei, Asus, General Mobile, Xiaomi, Google, Lenovo, Microsoft Casper, Vestel, Black Berry, Türkcell, Vodafone, Türk Telekom ve diğer markalar için özel üretilmiş bir çok masaüstü standı, çeşitli renk varyantları ile kategorimizde yer alıyor.

Telefon ve tablet modelinize en uygun olan masaüstü standları için kategorimizden "telefona özel filtre" ikonuna tıklayarak seçili ürünleri çok daha kolay ve pratik şekilde görebilirsiniz. Şık gövde tasarımı ile ev veya ofislerinizdeki masalarınızda aksesuar olacak, aynı zamanda işinize yarayacak tasarımlar cihazınızın ekranını okunabilir bir pozisyonda tutar. Modellerimiz arasında hem cihazlarınızı göz hizanızda ergonomik bir şekilde tutmaya yarayan, aynı zamanda şarj edebilme özellikleri olan fonksiyonel ürünler de yer alıyor.