Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu smart cover kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

SmartCover Kılıflar

    
Kayıtlı ürün bulunamadı...
Smartcover kılıf akıllı kapak özelliği ile tabletin ekranını ve arka kısmını tamamen koruma özelliğine sahiptir. Akıllı kılı olması sebebi ile kapandığında ekranın kapanması be açıldığında ise tabletin açılması mümkün oluyor. 4 mıknatıslı olması ve ayrıca üçgen yapı formuna kavuşması ile tableti dik ya da eğimli olarak kullanıma olanak tanıyor.

Tam bir mühendislik harikası olan smartcover kılıflarını sitemizde farklı renk seçimleri ile bulabilirsiniz. Bluetooth klavyeli ve stantlı olan modellerde siyah ve gold seçeneğini görmeniz mümkün. Akıllı kılıf olarak adlandırılan smartcover kılıfları aynı zamanda birçok farklı renk seçeneği ile satın almanız da mümkün. Beğendiğiniz ve tabletiniz ile uyumlu olan bu kılıf renkleri ile koruma, uyandırma, canlandırma ve de güvenliği sağlayabilirsiniz.

Tablet kılıf kullanımında dört mıknatıs kullanımı ile tamamını açmadan da gerekli olan işlemi yapmanıza olanak tanır. Tablet ekranınızın daima temiz kalmasını sağlayan akıllı kılıflar soldukça da estetik bir yapıya sahiptir.
Sitemiz içinde yer alan bölümde bulunana kılıf seçimleri içinden beğendiğinizi anıdan sipariş vererek sahip olabilirsiniz. Hızlı teslimat ilkemiz sebebi ile stoktan siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Böylece tabletiniz için akıllı kılıfa en kısa sürede kavuşursunuz. Satılan tüm ürünlerde değişim ve iade hakkınızı da saklı tutan firmamız aynı zamanda sipariş toplamınızın 20 TL ve üstü olması durumunda ise ücretsiz kargo fırsatını da sunuyor. Ödemelerinizi dilerseniz kredi kartı ile yapabilir ya da teslimat sırasında kapıda ödeme seçeneği ile de işleminiz gerçekleştirme şansınız bulunuyor.