Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu smart cover uyumlu kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Smart Cover Uyumlu Kılıflar

    
Apple Smart Cover, iPad 2niz için mükemmel, çok yönlü akıllı bir ekran kılıfıdır. Görünüm ve kullanım olarak işlevsel olan smart cover uyumlu kılıflar tabletinizi ayakta tutmanıza yardımcı olacak katlanabilir, özel bir dizayna sahiptir. Manyetik bir menteşe, bağlantıyı sağlamak için Smart Cover kılıfı iPad ile hizalar. Menteşenin karşı tarafındaki mıknatıslar iPaddeki mıknatıslarla çalışır. Kılıflı cihaz kapağını kapattığınızda iPadiniz otomatik olarak kapanır ve uyku moduna geçer, açtığınızda ise iPadinizi tekrar uyandırabilirsiniz.

Smart Cover uyumlu kılıf, cihaz ekran ve kenarlarını kirden, tozdan, darbe ve şoklardan korur. Kılıfı çıkarmadan bütün slotlara(yan tuşlar,şarj,kulaklık girişleri vs) erişilebilir. Standardize edilmiş ebatları ile cihazınıza mükemmel uyar.Uzun ömürlüdür, kolayca takıp çıkartılabilir. Stand olabilme ve katlanabilme özelliği sayesinde rahat kullanım sağlar.Üst kapağın kapanması, cihazı hem önden hem arkadan gelebilecek darbelerden korur.Yüksek kalite deri malzemeden üretilmiştir.Bu özelliklerin doğru şekilde çalıştığından emin olmak için iPadiniz için tasarlanmış Smart Cover kılıfı satın aldığınızdan emin olmalısınız.

Apple Smart Cover akıllı kılıflar, belirli iPad modelleriyle kullanılacak şekilde spesifik olarak tasarlanmıştır. Bazı Smart Cover kılıflar, iPad ile aynı boyutta olsa bile uyumlu değildir. Yeni bir iPad alırsanız, boyutlar ve belirli özellikler (Smart Connector gibi) farklı olabilir, yani yeni bir Smart Coveru da edinmeniz gerekebilir. iPad Pro (12,9"), iPad Pro (9,7") ve iPad mini 4 için Smart Cover kılıflar, aynı zamanda Silicone Case kılıflar ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. IPad mini 3, iPad mini 2 ve iPad mini, modelleri, herhangi biri için tasarlanmış bir iPad mini Smart Cover kılıfı kullanabilir.IPad Air ve iPad Air 2,IPad 2, iPad (3. nesil) ve iPad (4. nesil) iPad ler Smart Cover "Akıllı Kılıf" gerektirir.

Cihazınıza uygun Smart Cover uyumlu kılıflar ve diğer iPad aksesuarları ve alternatifler için "telefona özel filtrele" yönergemizi kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz ve seçtiğiniz ürünü hemen MobilCadde.comdan sepetinize atarak, kredi kartına taksit, kapıda ödeme, ücretsiz kargo seçeneklerine de sahip olabilirsiniz.