Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu sim kart kesici çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Sim Kart Kesiciler

    
SIM kart, cihazınızı ağınıza bağlayan küçük, düz plastik parçasıdır. İlk dönem telefon versiyonlarında boyutlandırılan SIM kartlar, yeni nesil modellerin çoğuna uymaz. Ancak sim kart kesici ile küçültülerek kullanılabilir. Zımbaya benzeyen bu kesici aletin kullanımı son derece pratik ve basittir. SIM kart kesici alet Alet eski SIM kartınızın yeni telefon modellerinde gerekli olan küçük orta alandan mikro SIM kartı kesip çıkarıyor. Bu şekilde eski kartınıza zarar verip çöpe atma riski olmadan SIM kartınızı kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Peki, tekrar eski telefonunuzu ya da daha büyük SIM kart isteyen bir telefon kullanmak istediğinizde ne olacak? Eğer Mikro SIM kart dışında kalan kesik parçayı atmayıp (!) saklarsanız, bu parçanın içine yerleştirip bir çeşit çerçeve gibi yeniden kullanabilirsiniz.

SIM kart kesiciler "Nano Sim Kart Kesici Makas" ve "iPhone 4 ve iPad Micro Sim Kart Kesici" modelleri ile kategorimizde beğeninize sunuyoruz. Pratik kullanılabilir, basit bir zımba yada delgeçe benzer modellerin içinde SIM kartı yerleştirebileceğiniz bir bölüm bulunuyor. Kolayca bu alana yerleştirebileceğiniz kartı aşağıya doğru sert bir biçimde bastırarak kesilmesinin ardından mikro sim karta dönüştürebilirsiniz. "iPhone 4 ve iPad Micro Sim Kart Kesici" modeli paketi içerisinde iki adet mikro SIM kart adaptörü de çıkmaktadır.

SIM kart kesiciler dışında ihtiyacınız olan yüksek kalite standartlarında tüm elektronik ve mobil cihaz aksesuarları çeşitleri için diğer kategorilerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz. Beğendiğiniz ürün ve modellere mobil aksesuarları dünyasının güçlü platformu MobilCadde.comdan sepetinize atarak, kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.