Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu silikon kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Silikon Kılıflar

    
Telefonunuza özel silikon kılıfları birbirinden farklı seçenekleri ile en bol çeşitte sadece MobilCadde.com‹da bulabilirsiniz. Kılıf materyalinde yumuşak plastik malzeme kullanılmış, bükülebilir ve kırılma ihtimali bulunmuyor. Silikon kılıflar telefonun dört kenarını ve arkasını tamamen koruyor. Düşme ve çarpmalara karşı maksimum koruma sağlıyor. Telefon çerçevesini ve arkasını tamamen korumak isteyen kullanıcılara önerilir.

Telefonunuz için seçeceğiniz kılıf çok önemlidir. Kullanacağınız aksesuar telefonunuzu koruyacağı gibi aynı zamanda sizin tarzınızı yansıtacaktır. O nedenle herhangi bir mağazadan telefonunuzu giydirmek yerine sitemizdeki yüzlerce çeşidi incelemenizde fayda var. Ayrıca ürün adresime ne zaman ulaşır derdine de son veren hızlı sistemimiz ile siparişinizi aynı gün kargoya veriyoruz. Maksimum 2 gün içerisinde sahip olacağınız akıllı telefon aksesuarınıza oturduğunuz yerden sahip olmanız mümkün.

Cihazınız için seçeceğiniz telefon aksesuarınızda yumuşak dokuyu hissetmek istiyorsanız silikon modelleri tercih edebilirsiniz. Materyal olarak silikon malzeme, kolaylıkla eğilip bükülebilir. Temizlik açısından da size sıkıntı çıkarmayacak bu modelleri dilediğinizde yıkayarak temizce kullanabilirsiniz.

Çeşitli renk ve desenleri olan silikon kılıfların, resimli, ilginç ve ultra ince modellerini görmek mümkün. İlginç kılıflar kategorisinde en popüler olan türlere kaset kılıf, tavşan kılıf veya penguen kılıf örnek verilebilir. Ayrıca son dönemlerde popüler olan taşlı kılıflar da en beğenilen türlerden.