Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu sanal gerçeklik gözlüğü çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Sanal Gerçeklik Gözlükleri

    
Giyilebilir teknolojinin en büyük yeniliklerinden olan sanal gerçeklik uygulamaları teknolojiyle gerçekliği daha yakından hissetmenizi sağlıyor. Birbirinden farklı marka ve modellerde sanal gerçeklik gözlükleri ise bu teknolojiyi kullanmanıza yardımcı oluyor. Size en uygun sanal gerçeklik gözlüğünü arıyorsanız en doğru yerdesiniz.

Akıllı telefonunuz ile birlikte kullanabileceğiniz sanal gerçeklik gözlükleri telefonunuza özel tasarımlarda hazırlanmıştır. Cihazınızı gözlüğün içerisine yerleştirerek kullanacağınız bu teknoloji için en yeni uygulamaları keşfedebilirsiniz. Video, oyun ve daha birçok eğlence için artırılmış gerçeklik yaşamak isteyenler için sanal gerçeklik gözlükleri en doğru seçim olacak. Adeta oynadığınız oyun ya da simülasyon içerisinde kendinizi hissedecek, bu deneyimi keyifle sürdüreceksiniz. Oynadığınız bir araba yarışında kendinizi gerçek şoför hissedebilir, ya da bir mekanın galerisini 360 derece hareketle 3 boyutlu olarak izleyebilirsiniz.

Birçok farklı kategori ve çeşidi bulunan vr gözlükleri, her marka ve fiyat alternatifleriyle size farklı kullanım olanakları sunuyor. Ergonomik yapılarıyla kolay kullanım sağlıyor, ışık sızmasına izin verilmeyecek formlar ile tasarlanıyor.

İnternet üzerinden sanal gerçeklik gözlüğü satın almak istiyorsanız MobilCadde.com sizin için en doğru seçim. Sanal gerçekli gözlüğünüzü ücretsiz kargo ile satın alabileceğiniz sitemizde, aynı gün kargo avantajından da yararlanabilirsiniz. Haydi siz de sanal gerçeklik gözlükleri ile artırılmış geçekliği hissedin.