Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu resimli kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Resimli Kılıflar

    
iPhone XR Kartal Kılıf
25,34 TL+ KDV
Saat kulesinin temsi Londra mı, aşıklar kenti Paris mi, yoksa büyüleyici tarihi ile İstanbul mu? Dilediğiniz desenler için her renkte, modelde, desende yüzlerce resimli kılıf MobilCadde.com‹da. Telefon kılıfınız üzerinde birbirinden farklı figür ya da görseller olmasını isteyebilirsiniz. Şehir temaları, hayvan görselleri, sevimli karakterler ve daha birçok çeşit resimli kılıfın hepsi bir arada. Son dönemin en beğenilen kedi resimli kılıfları içerisinden telefonunuza uyan modeli seçebilir, sipariş verebilirsiniz.

İster silikon, ister rubber, isterseniz cüzdanlı kılıflarla sevdiğiniz renklerin bulunduğu resimli kılıflar telefonunuza renk katacak. Kıyafetlerinizle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz resimli kılıflara sahip olabilmek için yapmanız gereken tek şey MobilCadde.com‹a girerek zevkinize uygun kılıfa karar vermek.

Rengarenk resimli kılıflarla her güne daha enerjik başlayabilirsiniz. Ruh halinize göre o günkü modunuzu seçtiğiniz kılıfla dışavurabilirsiniz. İsterseniz silikon resimli kılıfları tercih edebilir, isterseniz rubber materyalden oluşmuş resimli kılıfları telefonunuzla bütünleştirebilirsiniz.

Dört mevsim severek kullanacağınız resimli kılıflarda zevkinize uygun model bulmanız mümkün. Sevdiğiniz şehirlerin en renkli hali, hayvanların en sevimli hali ya da kombinlerinizi tamamlayacağını düşündüğünüz tarzda bir kılıfa sahip olmak oldukça kolay. Beğendiğiniz ürünlere aynı gün kargo seçeneğine sahip olmak için sipariş vermeniz yeterli.