Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu oyun kolu çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Android Oyun Kolları

    
PubG Oyun Konsolu
42,25 TL+ KDV
PubG Fanlı Oyun Konsolu
84,50 TL+ KDV
PubG 5 in 1 Oyun Konsolu
42,25 TL+ KDV
Pubg Çiftli Ateş Tuşu
21,95 TL+ KDV
Tablet Mini Joystick
104,00 TL+ KDV
78,00 TL+ KDV
Android tarafından desteklen oyun konsolları yeni jenerasyon için mükemmel oyun deneyimleri sunuyor. Xbox ve PlayStation gibi PC oyunlarının dışında bir alternatif olan Android oyun kolları küçük ve çok pratik oyun makineleridir. Akıllı telefonunuza ya da tabletiniz ile birlikte kullanılabilir cihazlar, Google ın mobil işletim sistemi desteğini alıyor. Bu benzersiz oyun konsolları, ekonomik oluşu, geliştirici dostu donanımı ve yenilikçi özellikleri ile öne çıkıyor.

Android oyun kolları (veya Android oyun konsolları) kaliteli oyunların yanı sıra tam donanımlı bir eğlence kiti haline geldiğinde mükemmel olan cihazlardır. Google Play Storeda binlerce oyuna girmek ve aynı zamanda gerçek bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız, iyi bir Android konsolu ya da taşınabilir el Android oyun kolları seçmeniz gerekir. Örneğin, kategorimizde yer alan son derece pratik kullanımlı, Dafoni ipega PG-9025 GamePad Android Oyun Konsolu ergonomik yapısı ile dokunmatik ekranda imkânsız olan oyun deneyiminizi yaşatıyor. Konsol üzerindeki çekmeli bölme, her model telefona, tablete kolaylıkla entegre olacak şekilde tasarlanmış. 6-8 m mesafede Bluetooth üzerinden bağlanarak 5000 üzerindeki oyunlardan istediğinizi oynama şansına sahipsiniz. Yine; Mini Joystick ile tüm dokunmatik ekranlı tabletlerde pratik bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Tablet Mini Joysticki kullanmak için kablo veya pil gerekmiyor, sadece ekrana yapıştırarak kullanabilirsiniz.

Ürünlerimiz son teknoloji modelleridir ve sizin için özenle seçilerek bir araya getirilmişlerdir. Kaliteye odaklanma, hizmet verme standartları ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız birinci derece önceliklerimizdir. Üstün niteliklere sahip Android oyun kolları modellerinden beğendiğiniz ürüne sahip olmanız için kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz hızlı kargo seçenekleri ile mobilcadde.comdan hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.