Oyun Aksesuarları

    

oyun aksesuarı çeşitleri

Bilgisayar oyunlarını oynayabilmek için kullanılan oyun kontrolörleri yıllar içinde mümkün olduğunca kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiştir. İlk video oyun aksesuarları cihazlarından biri, tenis oynamak için kullanılan basit bir kadran ve tek düğmeden oluşuyordu. Oyun yönetici aparatlar, o zamanlardan itibaren, yön tuşları, çoklu düğmeler, analog stickler, jostickler, hareket sensörleri, dokunmatik ekranlar gibi birçok içerecek şekilde modernleşti.

Kategorimizde yer alan oyun aksesuarı için ek çok model bulunuyor. Özellikle Android oyun konsolları son dönemde popüler olan oyun oynama cihazları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bu yeni nesil oyun konsolları seleflerine göre mobilizasyon ve diğer pek çok yönden pratiklik sağlıyor.

Yeni tasarım kablosuz Bluetooth denetleyicisi farklı Android, İOS, PC ve benzeri oyunları desteklemektedir. Bluetooth mobil telefona bağlandığında ve herhangi bir sürücü olmadan da kullanılabilir. Dâhili lityum pil, şarjdan sonra sürdürülebilir uzun süreli kullanım, güvenli ve kararlı olabilir. Telefon, oyun oynamak için uygun, kasa üzerine yerleştirilebilir. Bluetooth 3.0 kablosuz iletim işlemi 6-8 metre genişliğindeki operasyonlardan kontrol edilebilir. Hiçbir bağlantı durumu olmaksızın güç tasarrufu moduna girmek için tasarlanmış kullanıcı dostu bir yazılıma sahiptir. iPod, iPhone, iPadin yanı sıra Android tablet PClerin büyük çoğunluğu ile ve tüm Android telefonlar ile uyumludur.

Günümüzün teknolojisinde oyun aksesuarları ile henüz tanışmamış, büyük-küçük çok az kişi kaldığını düşünürsek oyun keyfinin ne kadar büyük bir keyif olduğu anlaşılabilir. Çocuklarınız için özellikle uzun seyahatlerde sıkılmadan oyun oynayabilecekleri pratik bir eğlence ambiyansı için yeni bir oyuncak almayı düşünürseniz çok ideal alternatiflerimiz mevcut. Modellerimiz arasından seçtiğiniz ürünü MobilCadde.comdan sepetinize eklediğinizde kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz hızlı kargo gibi avantajlara da sahip olabilirsiniz.