Mum

    

mum çeşitleri

En popüler ve sevilen dekorasyon aksesuarları arasında bulunan mumlar, farklı model ve tasarımlarda karşımıza çıkabilmektedir. Bunlardan biri de kişiye özel mum. Hediye alternatifi olarak düşünülebilecek mumlar, küçük ya da büyük farklı boyları olan mumlar pek çok evde, ofiste ya da farklı ortamlarda dekorasyon olarak da şık görünüme sağlıktır. Farklı kişiye özel mum siparişlerinizi MobilCadde.com adresimizden kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Kişiye özel hediyeler son zamanlarda oldukça fazla tercih edilmeye başlanmışlardır. Alışılagelmiş kişiye özellerin yanı sıra, mum gibi farklı ürünler de tercih edebilirsiniz. Kişiye özel mumlar kendi içinde isimli mumlar ya da resimli mumlar olarak da farklı şekillerde tercih edilebilir.

İsimli ve Resimli Mumlarla Sevdiklerinizi Mutlu Edin


Dilediğiniz ismi ya da resmi seçerek kişiye özel mum hazırlayabilirsiniz. Mumlar, yalnızca dekoratif olarak değil özel günlerde de tercih edilerek, hoş bir atmosfer yaratmak için kullanılabilir. Doğum günü, yıldönümü gibi özel günlerde ya da akşam yemeklerinde romantik bir ortam için farklı renklerde ve modellerde mumlar tercih edilebilmektedir.

Mumları genellikle kadınlar çok daha fazla sever. Neredeyse her evde mum vardır. Yalnızca salonda ya da yatak odasında değil, banyo dekorasyonlarında da mum tercih edilmektedir. Normal mumlara farklı bir hava katmak isterseniz dilediğiniz fotoğraf ile kişiselleştirme yaparak, sevdiklerinizin yüzünde koca bir gülümseme elde etmiş olabilirsiniz.

Kişiye özel mumlar hem değişik hem de uygun fiyatlı hediye seçenekleri arasında olduğu için bütçenizi de fazla zorlamayacaktır. Sevdikleriniz için ya da sizin için önemli olan anıları ölümsüzleştirmek için dilediğiniz fotoğrafı seçerek mum tasarlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Mum Tasarla


Kendin tasarla mumlar sayesinde istediğiniz fotoğrafı kullanabilme imkanınız vardır. Arkadaşınız, sevgiliniz, kardeşiniz ya da diğer sevdikleriniz için tercih edeceğiniz kişiye özel mumları dilerseniz Anneler Günü, Öğretmenler Günü gibi özel günlerde de satın alabilirsiniz. Üstelik nikah davetleri, bebek partileri gibi etkinliklerde de kişiselleştireceğiniz bu mumları sevdiklerinize hediye olarak da dağıtabilirsiniz.
Kişiye özel mumlarınız, metal kutusunda hazırlandığı için kullanmadığınız zamanlarda kapağını kapatarak, tozsuz bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Tasarım mum siparişlerinizi MobilCadde.com sitemizden verebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular varsa ya da daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, sitemizde bulunan iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.