Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu metal kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Metal Kılıflar

    
Elbisenizde, ayakkabınızda, takılarınızda ya da aksesuarlarınızda metal tasarımlardan vazgeçemiyorsanız MobilCadde.com‹un metal kılıfları tam size göre. Özenle tasarlanmış plastik rubber kılıf üzerine kaplanan metal parçalar, telefon kılıfınızın çok havalı görünmesini sağlayacaktır. Metal parçalarla öne çıkan Elago ve Spigen markaları, sert rubber üzerine kapladığı metal ışıltılı telefon kılıfları ile öne çıkıyor. Yine dünyaca ünlü Totu Design markasının tamamiyle metalden tasarlanan kılıfları, telefonu özenle korurken, kalitesini ön plana çıkarıyor.

MobilCadde.Com‹un yüzlerce kılıf seçeneği sayesinde telefonunuzda farklılık yaratabileceksiniz. Şıklığınızı ön plana çıkarmak istiyorsanız taşlı metal kılıflarla hem kombinlerinizi tamamlayabilir hem de telefonunuzun zarif görünmesini sağlayabilirsiniz. Telefonunuzun yalnızca kenar kısımlarını korumak istiyorsanız metal bumper çerçeveleri de tercih edebilirsiniz. Bumper kılıflar sayesinde telefonunuz daha zarif ve göz alıcı bir görünüme kavuşacaktır. Eğer siz de dikkatleri üzerinizde toplamayı seviyor ve aksesuar tercihlerinizi özenli bir şekilde yapıyorsanız metal materyale sahip kılıflarla telefonunuzun havasını değiştirebilirsiniz. Metal kılıflar hem bayanlara hem de erkeklere hitap ettiği için dilediğiniz renk seçeneğini de bulmanız mümkün.

Haydi şimdi size en uygun metal kılıfı seçin, hiçbir argo ücreti ödemenize gerek kalmadan evinize gönderelim. Üstelik birçok ürün aynı gün stoktan teslim imkanıyla!