Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uygun Verus marka ürünleri görmek için cihazınızı seçin

Verus Kılıf Türkiye

    
Akıllı cep telefonu kullanımında piyasada yer alan marka ve model incelemelerinin yanı sıra kılıf seçimlerine de gereken önemi vermemiz gerekiyor. Akıllı cep telefonu kılıf seçiminizde farklı birçok beğeni ve stile ait olan modelleri sitemizde yer alan kategorilerden satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Amerika ve Kore‹nin en iyi kılıf markası olan Verus kılıf seçimlerine de yer veriyoruz.

Verus kılıf darbe emici özelliği ile telefonunuzu korurken aynı zamanda kolay çıkarılıp takılabilme özelliği bulunuyor. Bunun yanı sıra cihazınızın ön yüzünü kaplamadan takılabilen kılıf arka, yan ve ön çerçevenin kir, darbe ve çizilmelere karşı korunmasına destek olur. A kaliteye sahip olan malzeme ile üretimi yapılan Verus kılıf modelleri farklı renk seçimleri ile yüzlerce ürün çeşidi ile sitemizde yer alıyor. Telefon marka ve modellinize göre kılıf seçiminizi yaparak dilediğini renk ve modele sahip olan dayanıklı ve darbe emici özelliğe sahip olan kılıfları anında sipariş verebilirsiniz. Sitemizden gerçekleştireceğiniz Verus kılıf alımınızdan aynı zamanda ücretsiz kargo hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Stoklarımızdan hızlı teslimat hizmeti ile gönderimi yapılmakta olan ürününüz, siparişinizi tamamlamanız akabinde çalışma saati içinde aynı gün kargoya teslim edilir. Böylece satın aldığınız ürün ya da ürünler kısa süre içinde elinize ulaşır. Herhangi bir sebepten ötürü iade ya da değişim talebinde bulunmanız durumunda ise on beş gün içinde yapılan başvurunuzda ücretsiz olarak değişim ya da iade işleminizi gerçekleştiriyoruz.