Telefonunuzu Seçin

Varsayılan Telefon
Telefonunuza uygun Rock marka ürünleri görmek için cihazınızı seçin

Rock

    

Rock Hakkında

Akıllı cep telefonu marka ve modeliniz ile uyumlu olan Rock kılıf modelleri farklı tasarım özelliklerinin yanı sıra farklı renk seçenekleri ile de sitemizde yer alıyor. Akıllı cep teflonunuzu koruma konusunda tasarımında kullanılma malzeme ile destek sunarken aynı zamdan esnek ve hafif olan yapısı ile hem kolay takılıp çıkarılır hem de telefonunuzda herhangi bir kalınlaşma yaratmaz. Rock kılıf seçimlerinde yan kapaklı pencereli olan modeller ayrıca ön ekranında korumasına destek olurken arayanı ya da saati görebilmeniz imkân sunar.

Bu kılıf modelleri içinde yer alan desenli arka kapaklar, sade tasarımlar, sadece ve gold ya da silver detaylı şık kemerli tasarımlar ile son derece hoş bir dokunuşlu cep telefonunuza katmanız mümkün. Akıllı cep teflonunuza herhangi bir renk katmak istemiyorsanız silikon kılıf seçimini de değerlendirmeniz mümkün.

Akıllı cep telefonu marka ve model seçiminizi yaparak tam uyumlu olan tasarımı tercih ederek en doğru işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonu kullanımınızda kulaklık, şarj cihazı, kamera ya da ses kontrol tuşları gibi yan, alt ve üstte yer alan bölümleri rahtlıkla kullanabilmeniz rock kılıf seçimlerinizde mümkündür.
Beğendiğiniz kılıf seçimini yaparak kendinize ve sevdikleriniz için bu tasarım harikası ürünleri sipariş verebilirsiniz. Sitemiz üstünden satın alacağınız tüm ürünlerde ürün teslimatı sonrasında on beş gün içinde ürünü değiştirme ya da iade için başvurabilirsiniz. Ürün ya da ürünleriniz ücretsiz olarak iade alınır ya da değişimi yapılır.