Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uygun G-Case marka ürünleri görmek için cihazınızı seçin

G-Case

    
Cep teflonu kullanımında rahatlığı ve sadeliği tercih edenler için binlerce ürün seçiminin yer aldığı sitemizde aynı zamanda kalitesi ve şık görüntüsü ile dikkat çeken G-Case markasına ait ürünlerde yer alıyor. Farklı renk tonlarının yer aldığı G-Case kılıf modelleri son derece kaliteli olup aynı zamanda darbelere karşıda telefonunuza yüksek koruma sağlar. Yan kapalı deri kılıf seçimlerinin de bulunduğu kategorimizde yer alan modeller telefonunuzun hem arka hem de ön kısmını koruyarak olası çizilme ya da darbelere karşı korunmasına destek olur. Şık ve sade görüntüsü bulunan kılıflarda ayrıca kart koyma gözü de yer alıyor. Pencereli, manyetik kapaklı, cüzdanlı, deri görünümlü, silikon gibi farklı kapak tasarımlarda yer alan arka kapak modelleri de oldukça sade dizayn edilmiş modeller olarak karşımıza çıkıyor.

Sitemizde yer alan G-Case markasına ait kılıf modelleri içinde kendiniz için ya da sevdikleriniz için beğendiğini ürünleri sipariş vererek bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Son derece kolay kullanıma sahip olan kılıflar esnek yapısı ile telefonunuzu muhteşem bir biçimde kaplar. Aynı zamanda takıp çıkarması da son derece kolaydır.

Rubber ya da silikon malzemesi ile üretilmiş olan onlarca ürün içersinde zevkinize ya da stilinize en uygun olan seçimi yaparak sipariş vermeniz durumunda, onayınız sonrasında ürün ya da ürünleriniz aynı gün adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilir. Ürün ya da ürünleriniz kısa süre içinde elinize ulaşır.