Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu dönüştürücü çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Macbook USB Type-C Dönüştürücüleri

    
Bir güç adaptörü haricinde herhangi bir aksesuar içermeyen yeni bir MacBook satın almayı planlıyorsanız, ihtiyacınız olan adaptörler için kategorimizde yer alan MacBook USB Type-C dönüştürücüleri ürünlerimizi değerlendirebilirsiniz. Cihazınıza uyumlu bir USB dönüştürücü adaptör sayesinde fotoğraf, video, müzik, ofis dosyaları, internet tarayıcısı, power point sunumu veya video görüntülerini cihazınızdan geniş ekranlı televizyona veya projektöre aktarabilirsiniz.

MacBook modeline bağlı olarak, bu cihazlarda iki ya da dört harici bağlantı noktaları bulunur. Ancak bu portlar sadece bir tip Thunderbolt 3, USB-C ile uyumludur. MacBook Prodaki Thunderbolt 3 bağlantı noktaları, aynı konektör şeklindeki USB-C aygıtlarıyla çalışır. Dolayısıyla bir USB-C cihazı kullanmak isterseniz, Thunderbolt 3 bağlantı noktalarından birine takabilirsiniz, ayrıca adaptör gerekmez. Ancak muhtemelen USB-A, Thunderbolt 1, Thunderbolt 2, DisplayPort, HDMI veya başka bir şey kullanan cihazlara sahipsiniz. Yapabileceğiniz en iyi şey C Tipi Çoklu Port Adaptörü olan bir kombinasyon yuvası elde etmektir. Eski USB özellikli cihazlarınızı sadece USB-C ile uyumlu hale getirmek isteyenler için daha uygun alternatifler de mevcuttur. Cihazlarınızın Type- C girişini MacBook USB Type-C dönüştürücüleri ile çoklu USB port ve Ethernet girişine dönüştürebilirsiniz.
MacBook USB TypeC dönüştürücü gibi telefonunuza bağlamanıza izin veren aparatlar her zaman kaliteli ve güvenilir olmalıdır. Bu nedenle kategorimizde özenle bir araya getirdiğimiz ürünlerimizin tamamı teknik standartlara uygun üretilmiştir. Garanti kapsamına girmeyen şaibeli marka ve ürünlerine platformumuzda kesinlikle yer verilmemektedir.

Cihazlarından beklediğiniz verimliliğe destek sunan aksesuarlar arasından beğendiğiniz MacBook USB Type-C dönüştürücü ürüne mobilcadde.comdan hemen sepetinize ekleyerek kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo seçenekleri ile hemen sahip olabilirsiniz.