Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu type-c bellek çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Macbook USB Type-C Bellekleri

    
Tüm MacBook bilgisayarları şimdi sadece Thunderbolt 3 bağlantı noktaları ile geliyor ve bu MacBooklarınıza bağlamak istediğiniz neredeyse her şey için adaptörlere ve donglelara ihtiyacınız olacağı anlamına gelir. Neyse ki, Thunderbolt 3 portları MacBook USB Type-C bellekleri ile destekliyor ve USB Type-C dongle çeşitleri kategorimizde geniş alternatifleri ile sunuluyor.

Macbook USB TypeC bellek, USB Bağlantı Kiti, hafıza ürünleri, flash bellekler, küçük ve hafif yapısıyla kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz ürünlerimizdendir. PhotoFast iType-C 4in1 64GB Lightning USB 3.0, MicroUSB i-FlashDrive özellikleri daha kapsamlı ihtiyaçlarınıza çözüm olabilir. PhotoFast iTypeC ile verilerinizi depolayıp, yedekleme yapabilirsiniz. AirPlay ile videolarınızı televizyonda izleyebileceğiniz iFlashDriveınız, aynı zamanda bulut depolama ve sosyal medya erişimini de desteklemektedir.

Yeni MacBooklarla ilgili en büyük sorun, Thunderbolt 3 bağlantı noktalarını kullandıkları için MacBooks ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus gibi modeller arasında doğrudan uyumluluk bulunmamasıdır. iPhoneunuzu yedeklemeniz gerektiğinde bu sorunu aşmanız için USB Type C kablosu seçeneklerinize bakabilirsiniz.

MacBookunuza standart bir USB aygıtı bağlamanız gerekiyorsa, MacBookdaki USB C stil Thunderbolt 3 bağlantı noktasını standart USB uyumlu bir bağlantı noktasına dönüştürebilecek bir bağdaştırıcıya kesinlikle ihtiyacınız olacaktır. Bunun için Apple USB-C - USB adaptörünü kullanabilirsiniz. Bunu, harici sabit diskler, flash sürücüler ve hatta iPhoneunuzu bağlamak için, ayrıca kameraları ve diğer aksesuarları MacBookunuza bağlamak için de kullanabilirsiniz.

Tüm bilgisayarlara uyumlu USB bellek modellerini ve MacBook bilgisayarınız ile kullanabileceğiniz en kaliteli USB bellekleri kategorimizde beğeninize sunuyoruz. İhtiyacınız olan ürüne mobilcadde.comdan sepetinize ekleyerek kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo seçenekleri ile hemen sahip olabilirsiniz.