Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu mouse pad çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Mouse Padler

    
Verus Slate Metal Rose Gold Mouse Pad
84,66 TL+ KDV
71,95 TL+ KDV
Herkesin bir bilgisayardan beklediği farklı şeylere ihtiyacı vardır. İster üniversiteye başlamış olun, ister aile bilgisayarını kullanıyor olsun sizin için doğru bilgisayarı bulmak önemlidir. Bununla birlikte, eşit derecede önemli olan şey, bilgisayarınızı kullanmanıza yardımcı aksesuarların kullanılabilirliğidir. Bir notebook için kullanacağınız mouse, zemin odaklı çalıştığı için mouse padler olmadan, herhangi bir yüzey üzerinde mouse çalışması neredeyse olanaksızdır. Fakat kategorimizde yer alan pratik ve ergonomik değişkenleri içeren bir ürün yelpazesi ile nerede olursanız olun maksimum verimlilikte çalışabilirsiniz.

En popüler tablet, akıllı telefon ve bilgisayar aksesuar modellerini bulabileceğiniz kategorimizde şık, modern,kullanışlı mouse padler arasından cihazınıza uygun modelleri bulmanız oldukça kolaydır. Kategorimizde sunduğumuz pek çok çeşit arasında; Verus Slate Metal Silver Mouse Pad ve Verus Slate Metal Rose Gold Silver Mouse Pad modelleri en yeni mouse padler arasında yer alıyor.Gri metal ve pembe renk varyantları mevcut olan orijinal ürün, Verus Slate Metal Mouse Pad, 3 mm kalınlığında kaymaz alüminyum bir tabandan oluşuyor. Anti mikrobik özelliğe sahip kaliteli alüminyum alaşım yüzeyler bakteri gibi mikroorganizmaların büyümesini engeller. Bu, lekeleri, kokuları ve ürünün bozunmasını önler.Hafif ve ince tasarıma sahip mouse pad, cihazınızda güvenli bir kullanım sağlar.Üst bölümdeki 32 mm yüksekliğinde ve 50 mm çapındaki 360°döner standı, telefonunuzu sağlam bir şekilde yerleştirebilmeniz için özel bir tasarımdır.

Tüm PC, Netbook, Notebook, Ultrabook ve Macbook çeşitlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürüne MobilCadde.comdankredi kartına taksit, kapıda ödeme, aynı gün hızlı ve ücretsiz kargo imkânı ile sahip olabilirsiniz.Beğendiğiniz üründe MobilCadde.com avantajlarından yararlanmak için hemen sepetinize ekleyin!