Telefonunuzu Seçin

Varsayılan Telefon
Telefonunuza uyumlu koruyucu kaplama çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Koruyucu Kaplamalar

    

koruyucu kaplama çeşitleri

Akıllı cep telefonu marka ve modelleri için birçok çeşit telefon koruyucu kaplamalar sitemizde bulunuyor. Akıllı cep telefonlarına yapılan birçok uygulama içinde yer alan koruyucu kaplamalar oldukça şık ve gösterişli olup aynı zamanda koruma işlevini de görüyor. Ekran koruyucu filme göre uygulaması biraz daha zor olan koruyucu kaplamalar, uygulamanın bitmesi ile son derece kaliteli bir görüntü yaratıyor. Cep telefonu marka ve modelinize göre seçiminiz yaparak en uygun olan modelli seçmeniz önerilir. Sitemizde bulunan koruyucu kaplamalar içinde siyah deri kaplamalar ve ahşap kaplamalardan beğendiğiniz seçimi yaparak anıdan sipariş verebilirsiniz. Bu kaplamaların yanı sıra karbon fiber ve silver seçimleri de bulunuyor. Ön, arka ve yan stickerların yanı sıra sadece ön – arka ya da sadece arka olan modellerde yer alıyor.

Telefon karbon kaplamalar telefonunuza takıldıktan sonra defalarca çıkarılıp tekrar takılabilme özelliğine sahiptir. Telefonunuzu çizilmelere karşı dayanıklı hale getiren bu aksesuar aynı zamanda şık bir görüntü de sağlıyor. Ürün alımında dilerseniz tanıtım videosunu izleyerek de ürünlerin montajı ve son halini de görebilirsiniz. Sitemizden akıllı cep telefonu marka ve modelinize uygun olan koruyucu kaplama modelini seçerek anında sipariş oluşturabilirsiniz. Ürün ya da ürünleriniz aynı gün kargoya stoktan teslim edilir.

MobilCadde sitemizden yapacağınız 100 TL ve üstü siparişlerde kargo ücretini almıyoruz. Bunun yanı sıra yılların tecrübesi ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için ürün yelpazesi listemizde en pahalı üründen en ucuz ürüne kadar geniş bir skala yarattık. Sitemizden satın aldığınız her bir ürünü değişim ya da iade hakkınızda bulunuyor.