Telefonunuzu Seçin

Varsayılan Telefon
Telefonunuza uyumlu ürün çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Koltuk Arkası Tutucular

    

koltuk arkası tutucu çeşitleri

Teknolojik ürünlerin hayatımızın bir parçası olduğu günümüzde hayatı daha da kolaylaştıran aksesuarların kullanımı da yaygınlaştı. Bu ürünlerden biri de tabletler.

Günlük hayatımızda ya da iş yaşantımızda bir çok işimizi kolaylıkla halledebildiğimiz tabletlerin kullanımını daha da kolaylaştıracak bir aksesuardan bahsedeceğiz. Özellikle iş seyahatlerinde, uzun yolculuklarda ve arka koltuklarda yapılan yolculuklarda bu ürün çok işinize yarayacak.

Koltuk arkasına kolayca monte edilebilen tablet tutucular ile yolculuklarınızda işlerinizi kolayca halledebileceksiniz. Tablet pc tutacakları size son derece ergonomik bir kullanım sunuyor.

Tablet tutacağı sayesinde bu ürünün uzun yol seyahatlerinde size sağlayacağı yararları gördükten sonra siz de çok şaşıracaksınız. Tablet bilgisayarınızı bu ürüne sabitleyerek uzun yol keyfini yorulmadan ve vücut ağrısı çekmeden tamamlamak son derece kolay.

Tabletinizin boyutuna göre ayarlanabilir tutucu başlıklar ile standı tabletinize uygun hale getirebilirsiniz. Bu ürünler cihazınızla tam uyumludur. Yumuşak iç yüzeyi sayesinde cihazınızı çizmez, sarsmaz ve tam koruma sağlar.

Tablet kullanıcılarına yüzlerce çeşit aksesuar sunan MobilCadde.com, siparişlerde 100 TL ve üzeri ücretsiz kargo imkanı sunuyor. Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş orijinal koltuk arkası tablet tutucuları aynı gün kargo fırsatıyla sizin olsun!