Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Klavyeli Kılıflar

    
Tabletleriniz için klavyeli kılıf modellerini sitemizde bulabilirsiniz.
Tablet kullanımı son zamanlarda daha kullanışlı olması ve taşınma kolaylığı sebebi ile tercih ediliyor. Fakat bu kullanım içinde ekran klavyesi ile işlem yapmak istemeyenler için sıkıntı yaratabiliyor. Daha rahat ve daha işlevsel bir kullanım imkânı sağlayan klavyeli kılıf modelleri hem klavyenizin sabit kalmasını sağlarken hem de klavyesi ile işlemlerinizi anında gerçekleştirmeniz sağlar. Klavyeli kılıflar kolay kullanım olanağına güvenliği de ekleyerek tabletiniz her türlü darbe, kir ve çizilmelere karşı da koruyor.

Klavyeli kılıf modellerinde ayrıca bluetooth klavyeli olan seçimlere de yer açan firmamız aynı zamanda birçok farklı renk seçimini de sizlere sunuyor. Dilediğiniz renk seçimini yaparak ve beğendiğiniz ve tabletinize en uygun olan kılıfı seçebilirsiniz.

Ergonomik ve oldukça kullanışlı olan klavyeli kılıf sayesinde her an her yerde arzu ettiğini belge ve yazılımlarınızı hazırlayabilirsiniz. Kablolu kullanıma sahip olan sistemin yanı sıra gereksiz kablo kullanımının ününe geçen bluetooth kılıf seçimini de yapmanız mümkün. Tablet markanız ve modellinize ya da inç boyutuna göre uyum sağlayacak olan klavyeli tabletinizi anında siparişverebilirsiniz. Sitemizden yapacağınız toplamda 20 TL ve üstü alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından da yararlanmanız mümkün.

Sipariş onayınızın akabinde stoklarımızdan ürün ya da ürünleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Müşteri odaklı olarak çalışan firmamızdan satın aldığını her ürün değişim ve iade garantili olarak satılıyor. Ödemeler de kredi kartına tek çekim ya da taksit imkânında da faydalanmanız mümkün. Dilerseniz ürün tesliminde kapıda da ödemenizi gerçekleştirme şansınız bulunuyor.