Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu klavye çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Klavyeler

    
Telefon ve tabletler için özel üretilmiş olup, bluetooth özelliği içerir. Kullanışlıdır ve ergonomik yapısı ile sizlere büyük kolaylıklar sağlar. Klavyeler ile yazışmalarınızı daha kolay şekilde yaparsınız. Cihazınızın bluetooth özelliğini kullanarak bağlantınızı oluşturun ve yazışırken zorluk çekmeyin. Taşınması kolay olduğu gibi ince bir yapıya sahiptir. Bluetooth özelliği sayesinde de kablo kirliliği yaşamazsınız. Işıklı klavye özelliği ile karanlıkta da rahatlıkla kullanırsınız. Mouse özelliği de bulunur.
Numerik klavye ise bluetooth özelliği sayesinde kolay şekilde tuş takımınızı kurmanıza olanak sağlar. Özellikle rakam çok sık kullanıyorsanız numerik klavyeler tam size göredir. Sayısal tuş takımını çok hızlı şekilde yüklersiniz. Modern tasarımlı ürünlerin hepsi ileri teknoloji içerir ve marka kalitesindedir.

Siparişini vermek istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin ve keyifli alışverişinize sitemiz üzerinden devam edin. Ürünleri 7 gün içerisinde iade edebilir veya 7 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Saat 16,00‹ya kadar ürün siparişini yaparsanız, seçtiğiniz model o gün içinde kargoya verilir. 20 TL ve üzeri alışverişlerinizdeyse kargo ücretini sitemiz öder.

Ürünü isterseniz kapıda nakit olarak ödeyebilir ya da kredi kartından tek çekim veya taksit seçenekleri ile ödeyebilirsiniz. Fırsat ürün bölümün girerek beğendiğiniz ürünü yüzde seksene varan indirimlerle alabilirsiniz. Sitemizde kampanyaları da takip ederek, beğendiğiniz ürünleri çok cazip fiyatlarla alabilirsiniz.
Beğendiğiniz ürün hakkında müşteri yorumlarını okuyarak, ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Sıkça sorulan sorular bölümüne girerek, merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Sitemizde sizler için son teknolojiye sahip olan ve marka güvencesinde olan orijinal ürünler yer alır. Kaliteli mobil teknolojisinin ürünleri sizler için tek bir adreste ve sitemizde bulunur.