Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uygun kişiye özel kılıf oluşturmak için cihazınızı seçin

İsime Özel Tek Harf Taç Kılıf

Özelleştirme

Harf:
Yazı 1:
Yazı 2:
M
MEHMET
SINCE 1983
bayrak-cizgiler

Telefon Değiştir

1. telefon modeli
Marka:
Model:

Satın Al

KDV Dahil: 39,90 TL
Havale ile: 38,70 TL
Telefon modeli seçmelisiniz!
24 Saatde Kargoda Peşin Fiyatına 6 Taksit
Akıllı cep telefonunuz ile mükemmel bir uyum yakalayacak olan isime özel tek harf taç kılıf modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Akıllı cep telefonu kullanımınızda birçok farklı kılıf seçimi içinde karar veremediyseniz ya da farklı bir seçim arzu ediyorsanız kişiye özel kılıf kategorimizde yer alan modelleri incelemeniz mümkün. Kişiye özel kılıf seçimleri içinde bulunan isime özel tek harf taç kılıf modeli ise oldukça asil ve zarif bir doku ile sizlere sunuluyor. Siyah arka fon üstüne işlenen gold rengi taç ve harf birlikteliğinin yanı sıra alt kısımda yer alan iki bölüme arzu ettiğiniz yazıyı yazdırmanız mümkün. Sipariş işleminin sonucunu da yan görselden anında görebilme imkânınız bulunuyor. İster kendi isminizi, ister çocuğunuzun isterde sevdiğiniz herhangi birinin ismini tasarıma ekleme imkânınız var. Rakam ile de yazı oluşturmanıza imkân tanıyan tasarım böylece tarih seçimler içinde size olanak veriyor. Harf ve isim kısımlarını dilerseniz farklı seçimler ile de oluşturabilirsiniz. Son derece şık olan arka kılıf modelinde küçük ya da büyük harf tercihi de bulunuyor.

Yan ekranda gördüğünüz ve memnun kaldığınız kılıf tasarımını hemen sipariş vererek ücretsiz kargo avantajı ile sahip olma imkânınız bulunuyor. Kendiniz ya da sevdikleriniz için hazırlatabileceğiniz bu eşsiz tasarım onları da oldukça memnun edecek bir seçimdir. Sitemizden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde satın aldığınız kişiye özel arka kılıf seçiminiz en geç yirmi dört saat içinde kargoya teslim edilir. İster kendi adresinize isterde hediye edeceğiniz adrese gönderim gerçekleştirmeniz mümkün. Hemen tasarımı oluşturarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.