Telefonunuzu Seçin

Varsayılan Telefon
Telefonunuza uygun kişiye özel kılıf oluşturmak için cihazınızı seçin

İsime Özel Çubuklu Forma Kılıf

Özelleştirme

Forma Renk 1:
Forma Renk 2:
Yazı Renk:
Yazı 1:
Sayı:
Yazı 2:
MEHMET
26
ALT YAZI

Telefon Değiştir

1. telefon modeli
Marka:
Model:

Satın Al

KDV Dahil: 169,00 TL
Havale ile: 163,93 TL
Telefon modeli seçmelisiniz!
48 Saatte Kargoda Peşin Fiyatına 6 Taksit
Akıllı cep telefonunuza özel isime özel çubuklu forma kılıf modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Akıllı cep telefonu kullanımında farklı kılıf tasarımları modellere göre tasarlanıyor. Birçok kılıf çeşidinin yer aldığı sitemizde şık ve gösterişli tasarımların yanı sıra oldukça sade olan modellerde yer alıyor. Aynı zamanda cep telefonun modellerinde arka kapak modelleri de ilgi alanlarınıza ya da zevkinize göre de seçebileceğiniz tercihler ile size sunuluyor. Telefonunuzun arka kapak kılıf tasarımlarında hem ilgi alanınızı hem de kişisel dokunuşunuzu katacağınız isime özel çubuklu forma kılıf modellerini de görebilirsiniz.

İsime özel çubuklu forma kılıf seçiminde taraftarı olduğunuz takımın renkleri ile bezenmiş olan seçimi yaparak ilgi alanınızı ve taraftarı oluğunuz takımın renklerine sahip olan kılıfı seçme şansınız bulunuyor. Aynı zamanda kendi isminizi ya da eşini, çocuğunuzun ismine de yer verebilme imkânınız bulunuyor. Arzu ettiğiniz gibi tasarımı yaptıktan sonra görselli inceleyerek siparişinizi telefon marka ve model seçimini yaptıktan sonra tamamlamanız mümkün. Dilerseniz taraftar renklerinin yanı sıra arzu ettiğini her hangi iki renk seçimine de yer açabilirsiniz.

Akıllı cep telefonunuzu farklı bir renk katmanın yanı sıra taraftarı olduğunuz takımın renkleri ile bezemek isterseniz çubuklu forma kılıf modelli tam size göre bir seçim olacaktır. İsim ve rakam özellikleri ile size özel olan bir tasarıma sahip olmak için siparişi tamamlamanız yeterli. Siparişinizi oluşturduğunuz ürününüz adresinize kadar ücretsiz kargo fırsatı ile gönderilir. Ödemelerinizi kredi arktınız ile gerçekleştirmenin yanı sıra ürün ya da ürünlerinizin teslimatı sırasında kapıda da gerçekleştirmeniz mümkün.