Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uygun kişiye özel kılıf oluşturmak için cihazınızı seçin

Kişiye Özel Telefon Kılıfı Tasarla

Kişiye Özel Telefon Kılıfı Tasarla

Sıradan kılıflardan sıkıldıysanız, yenilik arıyorsanız, hatta Kılıfım sadece bana özel olsun. diyorsanız doğru adrestesiniz. MobilCadde.com farkıyla dilediğiniz modelde kendinize özel kılıf tasarlayabileceksiniz. Sizin için önemli olan anları ölümsüzleştirmek için, sevdiklerinize farklı bir hediye vermek için ya da telefonunuzu eğlenceli hale getirmek için siz de kişiye özel telefon kılıfı tercih edebilirsiniz.

Kendinize, eşinize, annenize, babanıza, arkadaşınıza unutulmaz bir armağan vererek onları mutlu etmek aynı zamanda çok da eğlenceli. Beğendiğiniz fotoğrafı yükleyerek, uyumlu cihaz modelini seçmeniz yeterli. Sonrasında kılıfınızın ön izlemesini görebilir, dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Kişiye özel telefon kılıfı tasarla ile telefonunuzda rengarenk, özgün ve farklı dokunuşlar elde edebilirsiniz. Her zaman severek kullanacağınız aksesuarınızla tüm gözler üzerinizde olacak. Hem spor, hem casual hem de formal tarzınızla uyumlu olabilecek istediğiniz tasarımı yapabileceksiniz. Yüksek kaliteli baskıdan ve dayanıklı materyalden oluşan kılıflar tüm telefon modellerine hazırlayabileceksiniz. Üstelik aynı gün 16.00‹a kadar vereceğiniz siparişleriniz 24 saat içersinde kargoya teslim ediliyor. Keyifli ve güvenli bir alışveriş için MobilCadde.com ile dilediğiniz kılıfa sahip olmak hayal değil. Sadece size özel bir kılıf için birkaç dakikanızı ayırarak harikalara yaratabilirsiniz.

kişiye özel kılıf çeşitleri

Kişiye Özel Hazır Tasarımlı & Resimli Kılıflar

Eğer kendi fotoğrafınızı kullanmak yerine 1000‹lerce hazır tasarımlı resimli kapakdan birini seçmek isterseniz tıklayınız