Kişiye Özel Dijital Kart

Önizleme

Kart Rengi
Ad - Soyad
Görevi

Resim Yükle / Kişileştir

Satın Al

Fiyat: 406.78 TL +KDV
Fiyat: 381,36 TL +KDV
KDV Dahil: 457,63 TL
Havale ile: 443,90 TL
48 Saatde Kargoda Ücretsiz Kargo Peşin Fiyatına 6 Taksit

Diji Card Sticker'ı Nasıl Çalışır?

Diji Card NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisini kullanmaktadır. Diji Card'ı kullanmak için telefonunuza dokunmanız yeterli. 0 ve 3 inç arasındaki tüm telefonlar ile uyumludur. Diji Card profiliniz paylaşmak istediğiniz tüm bilgileri içermektedir. Telefonunuza dokunduğunuzda paylaşmak istediğiniz bilgileri içeren bir bildirim göndermektedir.

Diji Card Hangi Telefonlarda Çalışır?

Diji Card, NFC teknolojisine sahip tüm cihazlar ile kullanılabilmektedir.

Diji Card Nasıl Aktif Edilir?

Diji Card'ı ilk defa kullanıyorsanız öncelikle bir Diji Card profili oluşturmanız gerekmektedir. Diji Card profilinizi aşağıdaki adımları izleyerek kullanabilirsiniz.

İlk olarak Diji Card'ı telefonun üst kısmına doğru tutun. Sonrasında diji-card.com bağlantısı içeren bir bildirim göreceksiniz. Bağlantıyı takip ederek kayıt olabilirsiniz.

Mevcutta bir Diji Card profiliniz varsa eğer şu adımları takip edebilirsiniz. İlk olarak Diji Card profilinize giriş yapın. Sonrasında Diji Card'ını telefonunuzun üst kısmına doğru tutun. Telefonunuza gelen bildirimi takip edin ve sonrasında karşınıza çıkan aktivasyon sayfasından Diji Card'ınızı etkinleştirin.

Diji Card'a Kaç Adet Link Eklenmektedir?

Diji Card'a istediğiniz kadar link ekleyebilirsiniz. Aynı anda birden fazla bağlantıya sahip olabileceğiniz gibi, profilinize sınırsız sayıda bağlantı ekleyebilirsiniz. Mesela, iki ya da ikiden fazla birçok instagram hesabı bağlantısıyla profil oluşturabilmeniz mümkün.