Telefonunuz

Xiaomi
Mi Note 2
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 2 Kılıfları

    
Xiaomi Mi Note 2 Türk Bayrağı Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV
Universal XL Mavi Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Pembe Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Beyaz Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV

Xiaomi Mi Note 2 uyumlu tüm ürünler

Xiaomi Mi Note 2 kılıf çeşitleri cep telefonunuza farklı bir görünüm kazandırırken aynı zamanda telefonunuzu darbe, çizilme ve kırılma gibi risklere karşı korur. Xiaomi kılıflar zor bulunan kılıflardandır. Mağazaların çoğunun stoksuz çalışıyor olması nedeni ile istediğiniz kılıfı alabilmek için yeni ürün gelene kadar beklemeniz gerekir. Oysa MobilCadde.com adresinden istediğiniz modelde cep telefonu için kılıf sipariş edebilirsiniz. Sitemizin stoklu çalışıyor olması nedeni ile istediğiniz ürüne kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. 

MobilCadde, cep telefonu aksesuarları konusunda tanınmış bir markadır. Hali hazırda pek çok aktif kullanıcısı vardır. Müşterilerimiz memnuniyetlerini dostlarına aktararak sitemize yeni müşterilerin gelmelerini sağlarlar. 

Sitemizden alışveriş yapmak ise son derece kolaydır. Beğendiğiniz ürünü sepetinize eklemeniz ve tercih ettiğiniz ödeme seçeneğini seçerek ödemenizi yapmanız yeterlidir. Ödemenizi ister internet üzerinden isterseniz kapıdan yapabilirsiniz. Ürünleriniz kısa sürede hazırlanır ve size teslim edilmek üzere kargo firmasına verilir. Xiaomi Mi Note 2 kılıfları sitemizden birkaç dakika içerisinde sipariş vererek size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

 

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamızdan verdiğiniz siparişler kısa sürede hazırlanarak aynı gün garantisi ile kargoya teslim edilir. Siparişinizin durumu ile ilgili çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimizden herhangi bir nedenden ötürü memnun kalmazsanız 7 gün içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.