Telefonunuz

Xiaomi
Mi 5s Plus
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi 5s Plus Kılıfları

    
Xiaomi Mi 5s Plus Revolutions Kılıf
25,34 TL+ KDV
16,95 TL+ KDV
Xiaomi Mi 5s Plus Wing Girl Taşlı Kılıf
38,05 TL+ KDV
25,34 TL+ KDV

Xiaomi Mi 5s Plus uyumlu tüm ürünler

Çin markaları son yıllarda teknolojide inanılmaz bir hızla ilerlemiştir. Hem Ar-Ge harcamalarına yaptıkları yatırımlar hem de Çin haklının teknolojiye gösterdiği talep bunun en önemli nedenidir. Xiaomi, akıllı telefon sektöründe adını hızlı bir şekilde duyuran ve her geçen gün kullanıcı sayısı artan bir markadır. Tüm akıllı telefonlar gibi bu telefonlar da darbe, kırılma ve çizik gibi risklere her an açıktırlar. Bu nedenle onları Xiaomi Mi5s Plus kılıf benzeri kılıflar ile beraber kullanmak gerekir. MobilCadde.com adresinden ulaşabileceğiniz pek çok kılıf alternatifi arasından sizin için uygun olan bir kılıfı sipariş edebilir, böylece hem telefonunuzu koruyabilir hem de ona yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

MobilCadde.com cep telefonu aksesuarları satışı yapan, bilinen ve tercih edilen bir markadır. Sitemizden pek çok cep telefonu aksesuarına ulaşabileceğiniz gibi pek çok farklı ürün çeşidine de ulaşabilirsiniz. İstediğiniz renk ve desendeki kılıf, kapak ya da aksesuarları kolayca sipariş edebilir ve kısa sürede size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Xiaomi Mi5s Plus kılıfları yalnızca cep telefonunuzu korumakla kalmaz aynı zamanda telefonunuzun sizin tarzınızı yansıtmasını sağlarlar. Sitemizden tarzınıza en uygun ürünü seçerek sepetinize eklemeniz ve istediğiniz ödeme yöntemi ile ödemenizi yapmanız siparişin tamamlanması için yeterlidir. 

MobilCadde.com’un yetenekli elemanları kısa sürede ürünlerinizi hazırlayarak size ulaşmasını sağlamak üzere kargoya verirler. Saat 16.00’ya kadar bize ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. Ürününüzü 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.