Telefonunuz

Sony
Xperia XZs
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sony Xperia XZs Kılıfları

    
Universal XL Mavi Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Pembe Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Beyaz Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV

Sony Xperia XZs uyumlu tüm ürünler

Moda artık hayatımızın her alanına yansımış durumdadır. Kullandığımız teknolojik cihazların aksesuarlarında da modayı takip etmek istiyoruz. Tabii ki bu aksesuarlara hayatımızın vazgeçilmezi akıllı telefonlarımızın aksesuarları da dahildir. Akıllı telefonların aksesuarlarının da modası her gün değişmektedir. Kullandığı kılıfın kıyafetlerine ya da o gün yapacağı aktivitelere uygun olmasını isteyen pek çok kişi vardır. Durum böyle olunca cep telefonu kılıf çeşitleri de modaya uygun olarak üretilir ve son moda kılıflara ulaşabilmek son derece önemli bir hal alır. En son trendlere uygun Sony Xperia XZs kılıf çeşitlerine MobilCadde.com internet sitesinden ulaşmanız mümkündür. 

MobilCadde, pek çok farklı cep telefonu aksesuarına ev sahipliği yapan tanınmış bir alışveriş sitesidir. Kaliteli ürün ve hizmet sunumu kullanıcıların sitemizi tercih etmelerinin en önemli nedenidir. Sitemizden beğendiğiniz ürünlerinizi sepetinize ekleyerek ve seçtiğiniz ödeme tipi ile ödemenizi yaparak siparişi tamamlayabilirsiniz.

Sony Xperia XZs kılıfları gibi siparişlerinizi Mobilcadde’nin deneyimli elemanları kısa sürede hazırlar ve kargoya verirler. Saat 16.00’ya kadar tarafımıza ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. Siparişiniz ile ilgili detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz. 20 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücreti talep edilmez. Ürünlerimizden herhangi bir nedenden ötürü memnun kalmazsanız 7 gün içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.