Telefonunuz

Sony
Xperia XZ
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sony Xperia XZ Kılıfları

    

Sony Xperia XZ uyumlu tüm ürünler

Son Yorumlar

Eiroo Mirror Sony Xperia XZ Metal Kenarlı Aynalı Silver Rubber Kılıf
Aslına bakarsan telefonu koruması için çok güzel bir kılıf fakat çok büyük bir hatası var kılıf metal kaplama olduğu için sinyal alabilmek için gücünü arttırıyor sarjı 2 katı fazla harcıyor ve sarjdayken aşırı ısınmaya sebep oluyor bir an önce düzeltilmeli alacak kişi telefonu çok güzel koruduğunu bilmeli ama bunun yanı sıra ısınmaya ve erken sarj harcamasına sebep olduğunuda bilmeli. Açıkçası benim aklıma gelseydi almazdım
Eiroo Mirror Sony Xperia XZ Metal Kenarlı Aynalı Gold Rubber Kılıf
telefon güzel ama xperia xz için bayan kılıfı bulmak çok zor, mobilcadde çok farklı ürünler var, bu kılıf elde çok güzel duruyor.
Sony Xperia XZ Tam Kenar Koruma Şeffaf Rubber Kılıf
Tam ergonomik bir kılıf, tutuş, elden kaymaması, düğmelerin tam tepki vermesi ve kesim yerlerinin kusursuzluğu gerçekten efsane. Ergonomi bakımından bu kadar mükemmel iken inanılmaz ince ve hafif oluşu ürünü son derece başarılı kılıyor.

Sony bugün artık bir dünya devi, pek farklı zevke hitap eden pek çok farklı ürün üretiyor. Bu ürün gruplarından en önemlilerinden biri akıllı telefonlardır. Pek çok farklı model olarak üretilen bu akıllı telefonlar, kullanıcılar tarafından çok beğenilmekte ve sıklıkla tercih edilmektedir. Ne yazık ki tüm akıllı telefonlar gibi bu telefonlarda son derece hassas cihazlardır. Darbe, çizilme ve hatta kırılma risklerine karşı son derece açık olan bu telefonları korumanın en iyi yolu Xperia XZ kılıf ile kullanmaktır. Bu kılıflar telefonunuzu koruyacağı gibi onların sizin tarzınızı yansıtmalarını da sağlayacaktır. MobilCadde.com adresinden vereceğiniz bir sipariş ile kısa sürede istediğiniz kılıfa ulaşabilir ve hem telefonunuzu koruyup hem de tarzınızı yansıtabilirsiniz.

MobilCadde, farklı pek çok cep telefonu aksesuarına ulaşabileceğiniz bir alışveriş sitesidir. Cep telefonu sektöründe bilinen bir marka olan MobilCadde’de3 istediğiniz pek çok ürüne farklı alternatifler ve çeşitler ile ulaşmanız mümkündür. Son derece kolay alışveriş yapacağınız sitemizden vereceğiniz sipariş saat 16.00’ya kadar tarafımıza ulaşır ise siparişinizin aynı gün kargoya verilmesi sağlanır. 

Sony Xperia XZ kılıfları gibi siparişlerinizi MobilCadde’nin deneyimli elemanları kısa sürede hazırlar ve size ulaştırılmak üzere kargoya verirler. Siparişinizin durumu hakkında çağrı merkezi elemanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Herhangi bir nedenden ötürü sipariş ettiğiniz ürünlerden menün kalmaz iseniz 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.