Telefonunuz

Sony
Xperia X
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sony Xperia X Kılıfları

    
Sony Xperia X Uğur Böceği Uç Uç Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV

Sony Xperia X uyumlu tüm ürünler

Sevdiklerinize ya da kendinize özel bir hediye mi arıyorsunuz? Hediyenizin aynı zamanda işlevsel mi olmasını istiyorsunuz? Hep aynı tür hediyeler almaktan sıkıldınız mı? Size harika bir haberimiz var. MobilCadde.com adresinden seçeceğiniz Sony Xperia X kılıfları ile hem annenize telefonunu koruyacağı son derece işlevsel bir hediye vermiş olursunuz hem de kullandıkça sizi hatırlamasını sağlarsınız. 

Sony Xperia X gibi şık tasarımlı telefonlar için pek çok farklı kılıf modeli bulunmaktadır. Annenizin tercihlerini de göz önünde bulundurarak silikon kapaklı ya da tercihe göre sert kapaklı bir kılıf seçebilirsiniz. Ultra ince ya da Xperia X yan kapaklı kılıfı da seçebileceğiniz gibi farklı bir görünümü olan pencereli kılıflarımızı da tercih edebilirsiniz. Kılıfınızın türü ne olursa olsun Sony Xperia X model telefonunuza kişilik kazandıracaktır. Desenlerinin ve renklerinin güzelliği ile girdiğiniz tüm ortamlarda gözleri üzerinde toplayacaktır. 

MobilCadde.com adresinden siparişlerinizi saat 16:00’ya kadar vermeniz halinde ürünleriniz aynı gün kargoya verilir. Firmamız erken teslimatları ile adından söz ettiren bir firmadır. Hızlı elemanlarımız Sony Xperia X model için verilen aksesuar siparişlerinizi en kısa sürede paketler ve size teslim edilmek üzere kargoya verir. Ayrıca 20 TL üzeri siparişlerinizde tarafımızca herhangi bir ücret talep edilmez. Siparişlerinizin durumunu deneyimli elemanlarımızdan oluşan çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. 

iPhone X kılıf modelleri de sitemizde