Telefonunuz

Sony
Xperia E5
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sony Xperia E5 Kılıfları

    
Sony Xperia E5 I Love Drift Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV
Sony Xperia E5 Rüya Kapanı Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV

Sony Xperia E5 uyumlu tüm ürünler

Sony Xperia serisi için tasarlanmış onlarca farklı telefon kılıfı sunan MobilCadde.com ile aradığınız tasarımdan çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Şaşırtıcı, eğlenceli, şık ve dikkat çekici telefon kılıfları ve aksesuarları ile cihazınızı daha işlevsel kullanabileceğiniz gibi, darbelere ve çizilmelere karşı da her koşulda koruyabilirsiniz. 

Telefon kılıfları ve aksesuarlarını kendi tarzınıza göre seçerek, uzun süre kullanabileceğiniz gibi, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize iletmek istediğiniz mesajları, onlara hediye edeceğiniz esprili ya da romantik iletilerin yazdığı telefon kılıfları ile de verebilirsiniz. Sony Xperia E5 kılıfları yanı sıra; telefon tutucu, kol bandı, kulaklık gibi ürünlerle de akıllı telefon deneyiminizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.   

Sony Xperia E5 için farklı yerlerde kılıf aramak yerine, MobilCadde’de onlarca farklı seçeneği bir arada bulabilirsiniz. Tarzına hitap eden Xperia E5 kılıf seçeneğini vakit kaybetmeden sepetinize ekleyerek, alışverişinizi birkaç dakika içerisinde tamamlayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanların beğenisine hitap eden aksesuar ve kılıfları MobilCadde’de kolayca bulabilirsiniz.

Her siparişi müşterileri için özel olarak hazırlayan MobilCadde, aynı gün kargo opsiyonu ile ihtiyaç duyduğunuz ürüne hemen ulaşmanızı sağlar. Ayrıca yapacağınız 20 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretini sizin yerinize ödeyerek, sipariş ettiğiniz ürünlere uygun fiyata sahip olmanızı sağlar. Siz de MobilCadde.com’u ziyaret eden, aradığınız Sony Xperia E5 kılıfları ve aksesuarları arasından seçiminizi hemen yapabilirsiniz.