Telefonunuz

Samsung
Galaxy S6 Edge Plus
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Kılıfları

    

Samsung Galaxy S6 Edge Plus uyumlu tüm ürünler

Teknoloji tutkunlarının yeni tutkusu Samsung Galaxy S6 Edge Plus’ın muhteşem tasarımını birbirinden kullanışlı kılıflar ile kim tamamlamak istemez ki. Kavisli ekranıyla hayranlık uyandıran akıllı telefonu MobilCadde.com sayesinde eşsiz bir hale getirebilirsiniz.
 
5.7” Super Amoled ekrana sahip Galaxy S6 Edge Plus’la izleyeceğiniz videolar artık standlı kılıflar sayesinde çok keyifli. Dilediğiniz açıda konumlandırabileceğiniz akıllı cihazınızla film veya video izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çarşıda, pazarda cüzdanlı S6 Edge Plus kılıfları da ihtiyacınızı karşılayacaktır.
 
Renk ve model sınırı olmadan, birçok markayla kaliteyi buluşturabileceğiniz Galaxy S6 Edge Plus’ınız şımartılmayı kesinlikle hakediyor. Teknolojinin en özgür halini avuçlarınızda hissetmek için sizi en iyi yansıtan model kılıfları hemen keşfetmeye başlayarak bir adım önde olabilirsiniz. MobilCadde.com farkıyla sahip olacağınız tüm kılıflar ile akıllı telefonunuzun kamerasını şarj ve kulaklık girişi gibi tüm özelliklerini kolaylıkla kullanabileceksiniz. Kullanımda size büyük kolaylık sağlayacak olan Galaxy S6 Edge Plus kılıfları aynı zamanda telefonunuzu oluşabilecek darve ve çizilmelere karşı da koruyacaktır. 
 
Siz de ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız MobilCadde.com’daki Galaxy S6 Edge Plus kılıf ve tüm diğer uyumlu aksesuarlarıyla tanışmalısınız. Aynı gün kargo imkanınından yararlanmak ve ücretsiz kargo seçeneği ile alışveriş yapmak çok eğlenceli.