Telefonunuz

Samsung
Galaxy J7 Max
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy J7 Max Kılıfları

    

Samsung Galaxy J7 Max uyumlu tüm ürünler

Akıllı telefonları çizilme ya da kırılma gibi istenmeyen durumlara karşı korumak için kılıf kullanmanız gerekiyor. Sizlere en kaliteli ve en şık cep telefonu kılıflarını en uygun fiyatlarla sunuyoruz. İncelediğiniz kategorilerde birçok farklı Samsung Galaxy J7 Max kılıfı bulunuyor. Bu tasarımların tamamı kaliteli malzemelerden üretiliyor ve dolayısıyla sağlamlık beklentisini de en üst düzeyde karşılayabiliyor. 

Geniş bir model ve renk seçeneği ile karşılaşacağınız kategorimizde aradığınız kılıfı hemen bulabilirsiniz. Ayrıca pek çok yerde bulamayacağınız sıra dışı kılıf tasarımlarını da kategorimiz içerisinde bulabilir ve cep telefonunuzu kişiselleştirebilirsiniz. Aralarında eğlenceli bir görünüm sergileyen farklı tasarımlar da yer aldığından kısa sürede beğeninizi kazanacak tasarımları sepetinize atabilirsiniz. 

Denizde ve havuzda telefonunuzun ıslanmasını önleyen su geçirmez Samsung Galaxy J7 Max kılıfları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Ön yüzeyi şeffaf şekilde dizayn edildiğinden telefonunuzu kılıf içerisinde de kullanabilmenizi sağlayan bu modeller ıslanmaktan koruyan telefonunuzu gün boyunca endişesiz bir şekilde yanınızda taşımanızı da sağlayabiliyor. Tatil öncesinde mutlaka su geçirmeyen bu kılıf modellerinden de edinmelisiniz. 

Cüzdan ya da çanta şeklinde hazırlanan tasarımları da oldukça geniş bir renk seçeneği eşliğinde inceleyebilirsiniz. Bu modeller içerisinde kredi kartı hatta anahtar gibi eşyalarınızı da koymanızı sağladığından en kullanışlı ve en pratik telefon kılıfları arasında yer alıyor. ayrıca telefonun ekran bölümünü de koruduğundan ekran çizilmesi gibi sorunlar yaşamanızı da engelleyebiliyor. 

Kategorimiz içerisinde sizlere son derece geniş bir kılıf modeli seçeneği sunarken yıl boyunca fiyatları da en makul seviyede tutuyoruz. Tüm kılıf ve aksesuar ihtiyaçlarınızı hemen sitemiz üzerinden karşılayabilir ve kısa sürede kapınıza kadar ulaşmanızı sağlayabilirsiniz.